lekarz Wojciech Jaroszek

Dziękuję Panie Doktorze za wszystko. W imieniu mojej mamy. Nie wiem skąd wzięła się ta jedna negatywna opinia. Dla mnie i mojej mamy wspaniały lekarz i przede wszystkim człowiek. Polecam.

Dziękuję Panie Doktorze za wszystko.
W imieniu mojej mamy. Nie wiem skąd wzięła się ta jedna negatywna opinia.
Dla mnie i mojej mamy wspaniały lekarz i przede wszystkim człowiek.
Polecam.

Lekarz godny polecenia kulturalny. Wszystko dokładnie wytłmaczy dobre podejście do pacjenta. Bezproblemowy i przystojny. Polecam miałam dobre doświadczenie w szpitalu powiatowym w Żywcu.

Byłam wczoraj u Pana Doktora na izbie przyjęć w szpitalu. Bardzo pogodny ale też konkretny lekarz. Było Nas tam dużo a pomimo tego wszystko wytłumaczył. Mam nadzieję że uda mi się zapisać do Niego do poradni ale wiem,że ma dużo pacjentów. Dla mnie również jak najbardziej godny polecenia.

Dla mnie również jak najbardziej godny polecenia.

Nie zgodzę się z tą negatywną opinią. Dla mnie jak najbardziej godny polecenia. Z resztą wystarczy zobaczyć ile ma pacjentów przed gabinetem. Pozdrawiam Doktora i dziękuję za pomoc dla mojego syna.

No chyba za kasę, bo z ubezpieczenia to cóż - leń i tyle, byle się nie przemęczyć a NFZ naciągnąć. Tacy ludzie przynoszą złą sławę żywieckiemu szpitalowi. ON biedak leniwy i niedoświadczony nie potrafił, nie chciał, nie umiał? zrobić tego co zrobił inny sędziwy lecz doświadczony lekarz w parę minut. NIE POLECAM - na gilowskie grapy- grabie i uczyć się grabić, skoro szacunku i zrozumienia dla pacjenta się nie nauczył.

Doktor opiekował się moim mężem po wypadku. Operował go. Teraz dochodzimy do zdrowia:) Dziękuję Panu doktorowi za wszystko. Jest cudownym człowiekiem. Dziwie się,że jestem pierwsza w pisaniu opinii o Panu Doktorze.