Super lekarz. Chodzę do niego już od kilku lat i jestem mega zadowolona. Bardzo rzeczowy, wszystko dokładnie tłumaczy. Stomatolog o mega dużym poczuciu humoru, zawsze człowiek wychodzi od niego uśmiechnięty i zadowolony z wizyty. Serdecznie polecam. Najlepszy stomatolog do jakiego trafiłam.

Świetny stomatolog, rzeczowy i z dużym poczuciem humoru. Nawet moje dzieci chętnie do niego przyjeżdżają na wizytę.

Bardzo dobry stomatolog nie znam lepszego i nie zamieniłbym go na nikogo innego.Naprawdę polecam

Wspaniały lekarz . zawsze uśmiechnięty:) idąc tam potrafi tak zagadać że zapominam o strachu:) dziękuję Panie Wojtku :))

ŚWIETNY STOMATOLOG OD KIEDY ZACZĘŁAM DO NIEGO CHODZIĆ NIE CHODZĘ JUŻ DO ŻADNEGO INNEGO. POLECAM NAPRAWDĘ

bardzo profesjonalny, polecam. przychodziłam do niego kilka lat, zawsze było bardzo ok, m.in. wyrywał mi zęba- nie bolało, podszedł do tego konkretnie, także nie bałam się o swoje uzębienie.

Powiem tylko tyle - nie spotkałam lepszego stomatologa! polecam !!!!!!!!!!!!!!1

Powiem tylko tyle - nie spotkałam lepszego stomatologa! polecam !!!!!!!!!!!!!!1

Chodzę do Pana Wojtka już długi czas,nigdy nie mogłam narzekać.Rewelacyjny to za mało powiedziane.Zawsze z wspaniałym poczuciem humoru.Polecam Serdecznie

Bardzo kompetentny, dobry lekarz z dużym poczuciem humoru. Polecam :)

Bardzo kompetentny, dobry lekarz z dużym poczuciem humoru.
Polecam :)

Bardzo dobry Stomatolog z bardzo dużym poczuciem humoru:) uwielbiam jego powiedzonka,nie stresuje się wtedy,jakoś zapominam ,że leże na fotelu i nie obawiam się następnej wizyty zapewnia komfort psychiczny Oby więcej było takich Stomatologów!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry Stomatolog z bardzo dużym poczuciem humoru:)
zapewnia komfort psychiczny

Oby więcej było takich Stomatologów!!!!!!!!!!!