lekarz Wojciech Kabiesz

Chirurg na medal, wielogodzinna, skomplikowana operacja usunięcia tarczycy i węzłów chłonnych przeprowadzona z sukcesem. Blizny estetyczne po dobrym cięciu. Spokój, profesjonalizm, zawsze pomocna dłoń Pana Doktora. Z serca dziękuję!

Profesjonalista na najwyższym poziomie, dbałość o pacjentów przed jak i po zabiegu,czujesz że jesteś pod opieką,rozmowy bez pośpiechu z wzajemnym zrozumieniem, jestem po zabiegu na jelicie grubym wykonanym metodą laparoskopową blizny prawie nie widoczne wszystko się goi jak należy, polecam Pana chirurga z czystym sumieniem,I dziękuję za leczenie,Pozdrawiam Pana serdecznie.