lekarz Wojciech Kania

3,5
3,4
3,6
3,3

DOKTOR WSTAWIAŁ MI DRUGĄ ENDOPROTEZE STAWU BIODROWEGO.WSZYSTKO JEST OK JAK PRZY PIERWSZEJ ENDOPROTEZIE.ZDECYDOWANIE BARDZO DOBRY CHIRURG.POLECAM WSZYSTKIM PANA DOKTORA.

BARDZO DOBRY CHIRURG.WSTAWIAŁ MI ENDOPROTEZE STAWU BIODROWEGO, WSZYSTKO JEST OK.POLECAM WSZYSTKIM PANA DOKTORA

Witam, ze szczerego serca polecam wizyty u p. Kanii. W ciągu 2 lat operował mnie 4 razy [2x prawe kolano i obie ręce] Gdyby nie on nie chodziłabym. Uratował mi kolano. Jest bardzo uprzejmy i bezpośredni. Konkretny lekarz! Nie powiem, potrafił mnie ochrzanić, ale tylko w trosce o moje kolano - gdy ja za szybko chciałam wyzdrowieć. Naprawdę polecam go każdemu! Zdecydowanie 1000000x lepszy niż ordynator p. Wroński - on dopiero pomylił się z zawodem ;/ powinien być rzeźnikiem!

Pan doktor dokładny zna się na rzeczy powie dokładnie co się dzieje jak bd wyglądało leczenie. Jak najbardziej można iść się leczyć do takiego lekarza.

Godny polecenia. Konkretny i rzeczowy. Odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco i w języku dostępnym dla normalnego człowieka.

Kompetentny, cierpliwy, jestem zadowolona z dotychczasowej pomocy uzyskanej od dr Wojciecha Kania. Polecam

Apsolutnie nie polecam .Nie potrafił zdiagnozować zwykłej ostrogi pietowej i zapalenia pięty co jest już poważna sprawa .Dobrze ze skonsultowałam z innym lekarzem bo nie wiem jak by to wszystko się skończyło a wystarczyło zrobić prześwietlenie

Witam, jestem pełna podziwu dla tego lekarza. Wg mnie jest osobą kompetentną, konkretną. Tłumaczy chorobę i leczenie, co robi, co trzeba zrobić. Wzbudza zaufanie, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, przy tym jest uprzejm

Kawał chama i prostaka.O co kolwiek by go zapytac odpowiada w sposób wulgarny i agresywny.Taka osoba nie powinna pracowac z ludzmi jak sie nie nadaje.Nie polecam z calego serca.