lekarz Wojciech Kania

Chirurg urazowy

Kompetentny, cierpliwy, jestem zadowolona z dotychczasowej pomocy uzyskanej od dr Wojciecha Kania. Polecam

Pan doktor dokładny zna się na rzeczy powie dokładnie co się dzieje jak bd wyglądało leczenie. Jak najbardziej można iść się leczyć do takiego lekarza.

Witam, ze szczerego serca polecam wizyty u p. Kanii. W ciągu 2 lat operował mnie 4 razy [2x prawe kolano i obie ręce] Gdyby nie on nie chodziłabym. Uratował mi kolano. Jest bardzo uprzejmy i bezpośredni. Konkretny lekarz! Nie powiem, potrafił mnie ochrzanić, ale tylko w trosce o moje kolano - gdy ja za szybko chciałam wyzdrowieć. Naprawdę polecam go każdemu! Zdecydowanie 1000000x lepszy niż ordynator p. Wroński - on dopiero pomylił się z zawodem ;/ powinien być rzeźnikiem!

Lekarz kompetentny, bardzo uprzejmy. Jest dobrym diagnostą, szczerze polecam.

Lekarz kompetentny, bardzo uprzejmy. Jest dobrym diagnostą, szczerze polecam.

Lekarz kompetentny i bardzo uprzejmy. Zdecydowanie polecam.

Lekarz kompetentny i bardzo uprzejmy. Zdecydowanie polecam.

Bardzo miły i uczynny lekarz zna się na swojej pracy bardzo pomógł mojemu synowi

Witam, jestem pełna podziwu dla tego lekarza. Wg mnie jest osobą kompetentną, konkretną. Tłumaczy chorobę i leczenie, co robi, co trzeba zrobić. Wzbudza zaufanie, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, przy tym jest uprzejm