prof. dr hab. n. med. Wojciech Lubiński

Okulista

Jest mądry i utalentowany. Dzięki niemu zobaczyłam na nowo świat i że świat jest i piękny i brzydki. Za nim poznałam przypadkowo tego człowieka, żyłam "po omacku".Teraz czytam, podróżuję w miarę możliwości finansowych i na własne oczy podziwiam niezwykle nasycone barwy, które wcześniej były szarymi cieniami.Dziękuję Jego Złotym Rękom i Bogu, że dał nam Go-zwykłym ludziom.

Nie traktuje pacjenta przedmiotowo,lecz jak szanowanego partnera któremu należy wyjaśnić wszelkie zawiłości. Jest pogodny i potrafi rozładować napięcie związane ze strachem o stan zdrowia i obawy przed operacją. Nie sprowadza symptomów choroby pacjenta do liczby jego lat. Polecili mi go znajomi, a i ja z przyjemnością mogę go polecić innym.

Pełne zaufanie do diagnozy, przekazuje w sposób dostępny informacje na temat choroby. Wizyta jest bardzo profesjonalna, nie ma wrażenia pośpiechu. Miły i serdeczny w kontakcie. Przy tyn profesjonalista w najwyższym stopniu.

Wciąż poszukujesz "Okulista Szczecin"?

Staromłyńska 3 lok. 2
70-561 Szczecin