Filtruj terminy

Okulista Szczecin

dr n. med. Jolanta Litwińska

70-342 Szczecin

Dzisiaj miałam okazje poznać doktor Litwińską. Długo wyczekiwana wizyta. Wraz z synkiem zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło, synek został zbadany z super podejściem, wytłumaczeniem wszystkiego dokładnie, po wizytach u wielu okulistów, to dzisiaj po tej wizycie wiem na czym stoimy! I ze wada synka zostanie całkowicie wyleczona. Natomiast nie mogę zgodzić się z opiniami negatywnymi powyżej. Bardzo ciepła, sympatyczna i do tego świetny fachowiec.
Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Karol Krzystolik

Staromłyńska 3 lok. 2
70-561 Szczecin

Świetny fachowiec. Uprzejmy i kulturalny. Operował moją mamę - zaćma. Dużo lepiej teraz widzi. Polecam.
Opinia dodana przez: Ala

dr n. med. Magdalena Micor

Okulista, Okulista dziecięcy

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Pani doktor była trzecim lekarzem do jakiego trafiłam z nasza córką. Potwierdziła diagnozę dwóch poprzednich. Pani doktor dokładnie zbadała córkę, rzeczowo i szczegółowo odpowiadała na każde moje pytanie, była cierpliwa i uprzejma. W związku z tym i ja zapisałam się do niej na wizytę jak i mój mąż. Kolejne wizyty przebiegały podobnie także polecam.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Halina Grabek

Gabinet Ireneusz Mikołajewicz
Kostki Napierskiego 6c
70-783 Szczecin

Dr Halina Grabek to znakomity ekspert w w swojej dziedzinie i zarazem wspaniały i ciepły człowiek.Jest lekarzem z talentem,pasją i sercem.Wielokrotnie ,SKUTECZNIE i BEZSTRESOWO leczyła moje i mojej rodziny dolegliwości okulistyczne.Gorąco polecam i SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO! Barbara K
Opinia dodana przez: Barbara Kowalczyk
Bardzo kompetentna okulistka. Okazuje duże zainteresowanie problemami pacjentów, poświęca wiele czasu na ich diagnozowanie, a wszystko w miłej, pełnej troski i zrozumienia atmosferze. Koszty niewielkie.

dr n. med. Dariusz Łąk

70-342 Szczecin

Lekarz, który ma świetne kompetencje. Leczy Sie u Niego moja cała rodzina. Dr Łąk mimo moich uczuleń na składniki lekarstw, wyleczył poważne zapalenie rogowek(widoczne nacieki) oraz cofnął wszystkie zmiany pogorszajace wzrok. Dziadkowie otrzymali po drugiej parze oczu dzięki pomyślnie przeprowadzonych operacjach wczepiania soczewek(tym samym uwaga na partaczącą sprawę Panią ordynator)
Polecam dr Łąk! Oczy ma się jedne! Wybierz właściwego lekarza!
Opinia dodana przez: Gal Anonim
Lekarz, który stawia trafne diagnozy , tylko bardzo zaganiany, ale to się wiąże z jego dobrą fachowością.

dr n. med. Krzysztof Barnyk

70-342 Szczecin

Bardzo dobry specjalista od oczu ,zasługuje na najwyższe uznanie,jest okulistą z powołania .Polecam tego specjalistę wszystkm chorym na schorzenia tego typu
Opinia dodana przez: Mirosław

dr hab. n. med. Lidia Puchalska-Niedbał

ulica Poniatowskiego 76A/3
71-112 Szczecin

Witam wszystkich. Chciałbym opowiedzieć w skrócie o swojej historii. Mam 25 lat i mialłem zabieg na prawe oko (zez zbieżny), było to czwartek10.08. W piątek zostałem wypisany do domu i miałem zakrapiać oko przez tydzień i przyjść na zdjecie szwów. Dodam, że w dniu 11.08 Pani doktor zaczela urlop... Po zdjeciu szwow zobaczylem, ze oko ucieka w przeciwna strone niz przed zabiegiem. Na wizycie kontrolnej Pani doktor powiedziala ze to ...
Opinia dodana przez: Pacjent
Chodziłam z moimi obiema córkami do tej Pani. Z pierwszą nie było problemu, ponieważ moja córka ma idealny wzrok, zaś u drugiej stwierdziła wadę wzroku. Uznałam, że ma prawo ją mieć, ponieważ w mojej rodzinie wiele osób nosi okulary. Przepisała córce szkła i poleciła optyka do którego mogę zajechać po ramki. Zrobiłam rekonesans u optyków i zakupiłam ramki za ponad 200zł + cena szkieł u poleconego przez Panią doktor optyka. ...
Opinia dodana przez: Olga

Okuliści w Szczecinie