Filtruj terminy

Okulista Szczecin

Odzieżowa 10
70-342 Szczecin

U Pani doktor leczę się już 10 lat. Teraz pod opieką ma już całą rodzinę, począwszy od niemowląt, na osobie starszej skończywszy. Do każdego przypadku podchodzi niezwykle poważnie, nie bagatelizując żadnego problemu. Bardzo życzliwa i uprzejma. Niezwykle cierpliwa i łagodna zarówno w stosunku do małych dzieci, jak i do starszej, niedosłyszącej osoby. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Szafera 74 lok. 4
71-245 Szczecin

Naprawdę dobry lekarz , prawdziwy specjalista z sercem i godny polecenia. To jest lekarz z prawdziwego zdarzenia! Polecam

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DOM LEKARSKI
ulica Rydla 37
70-783 Szczecin

Wspaniały lekarz,wspaniałe podejście do pacjenta.Niesamowicie miły i profesjonalny personel.Gorąco polecam Dr Lipińskiego i jego zespół,efekt lepszy niż oczekiwałem.Duża krótkowzroczność oboje oczu,usunięcie zaćmy na obu oczach i wszczepieniu soczewek,efekt niesamowity.Okulary nosiłem prawie czterdzieści lat i to grube cylindry.Tak więc polecam Dr Lipińskiego i będę polecał,jednocześnie raz jeszcze dziękuję.
Opinia dodana przez: Robert

Poradnia Endokrynologiczno-Ginekologiczna
Słowackiego 19
71-434 Szczecin

Po dwóch wizytach z dzieckiem nie mam podstaw aby ocenić w pełni kompetencje lekarza, jednak na wyczucie, pani doktor budzi duże zaufanie.
Natomiast mogę z pewnością stwierdzić, że jest osobą wyjątkowo miłą , życzliwą o znakomitym podejściu zarówno do dzieci, jak też ich opiekunów. Poświęca dużo czasu pacjentowi.
Dziękuję Pani Doktor i polecam Ją innym pacjentom!
Opinia dodana przez: Stefan

Gołębia 14
71-696 Szczecin

Polecam naprawdę miła i sympatyczna ,chodzę z moim synkiem i napradę ma super podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Kasiulka

Szczecin

Wspaniałe podejście do pacjenta,szacunek,punktualność wspaniała organizacja.Bardzo dobrze wyposażony gabinet.
Opinia dodana przez: Andrzej

PAM Pomorzany

Szczecin

najlepszy lekarz okulista w szczecinie. Niespotkałam nigdy innnego tak dobregp lekarza.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych Przychodnia Specjalistyczna
al. Wojska Polskiego 97
70-481 Szczecin

Super Pani Doktor! Fajne i profesjonalne podejście, nie wciska leków bez potrzeby. Mam doświadczenie z innymi okulistami i szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Jacek

Szczecin

polecam Panią doktor,udałam się do niej prywatnie z mężem i 2 miesięcznym synkiem. Mężowi zbadała wzrok i dobrała odpowiednie okulary ( po wizycie u innego specjalisty i doborze szkieł miał problem z widzeniem) natomiast z maleństwem obchodziła sie bardzo delikatnie tez wykrył przyczynę łzawienia oczka. Wizyta i kontakt jak najbardziej pozytywny, sympatyczna wyczerpująco odpowiadał na pytania, wszystko wytłumaczyła. Gorąco polecam.

Felczaka 18a lok. 5
71-417 Szczecin

byłam dzisiaj u pani doktor podejście do pacjenta super
bardzo sympatyczna
godna polecenia