dr n. med. Leszek Kuprjanowiczdr n. med. Leszek Kuprjanowicz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Leszek Kuprjanowicz

Jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, którą ukończył w roku 1997. Po odbyciu stażu podyplomowego w SPWZ w Szczecinie związał się z I Kliniką Okulistyki, gdzie rozpoczął specjalizację i studia doktoranckie. Jest zastępcą kierownika I Kliniki Okulistyki w Szczecinie, kierownikiem Pracowni Diagnostyki Obrazowej i Perymetrii oraz Poradni Witrektomijnej.

Jest autorem i współautorem licznych prac i doniesień naukowych publikowanych w różnych czasopismach okulistycznych i wygłaszanych na konferencjach oraz zjazdach krajowych i zagranicznych. Jest ponadto współautorem tłumaczenia podręcznika z neurookulistyki (Anthony Pane, Michael Burdon, Neil R. Miller- Neurookulistyka- Elsevier Urban & Partner).

Dr n. med Leszek Kuprjanowiczjest członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Witreo- Retinalnej (EVRS), ukończył szkolenie w zakresie chirurgii witreo-retinalnej w Bremie w 2006 roku.

Jest doświadczonym chirurgiem okulistycznym specjalizującym się przede wszystkim w chirurgii witreo-retinalnej, chirurgii jaskry i zaćmy.

W gabinecie prywatnym Der-med Medycyna Specjalistyczna przyjmuje zarówno dorosłych pacjentów, jak i dzieci.

Na skutek wypadku odwarstwiła mi się siatkówka w prawym oku. Dr Leszek Kuprajnowicz wykonał operację wpuklenia zatrzymując proces odwarstwienia a tym samym uratował mój wzrok. Bardzo dobry chirurg, profesjonalista i z dużym doświadczeniem, polecam i serdecznie pozdrawiam, Rafał M.