dr hab. n. med. Lidia Puchalska-Niedbał

Pani Lidia to rzeczowy, dokładny i serdeczny lekarz z dużym poczuciem humoru i ogromem wiedzy. Przez 10 lat chodziłam po najróżniejszych specjalistach i dopiero Pani Lidia wykryła moją wadę dosłownie po paru pierwszych sekundach spotkania. Dokładnie wyjaśnia wadę, proces leczenia i pracę oka, poświęcając bardzo dużą uwagę i mnóstwo czasu każdemu Klientowi. Nie naciąga swoich Klientów bezsensownymi dodatkowymi wizytami, kiedy potrzebowałam więcej informacji odnośnie swojej wady sama zaprosiła mnie na darmową konsultację. Uwielbiam wizyty u Pani Lidii ! To jest po prostu lekarz z klasą.

Uwielbiam wizyty u Pani Lidii ! To jest po prostu lekarz z klasą.

Nie polecam tej Pani. Postawila błędną diagnozę mojemu dziecku. Jest dużo młodszych lekarzy czynnie pracujących w szpitalach, do takich trzeba chodzić.

Witam wszystkich. Chciałbym opowiedzieć w skrócie o swojej historii. Mam 25 lat i mialłem zabieg na prawe oko (zez zbieżny), było to czwartek10.08. W piątek zostałem wypisany do domu i miałem zakrapiać oko przez tydzień i przyjść na zdjecie szwów. Dodam, że w dniu 11.08 Pani doktor zaczela urlop... Po zdjeciu szwow zobaczylem, ze oko ucieka w przeciwna strone niz przed zabiegiem. Na wizycie kontrolnej Pani doktor powiedziala ze to normalne... Tak naprawde zrobila mi zeza w druga strone i znacznie wiekszego i bardziej widocznego niz przed zabiegiem. Zaluje ze wybralem ta Pania...

Diagnozowała mnie jak i innych pacjentów, przy których w czasie praktyk miałam zaszczyt pracować. Szczerze polecam. Kompetencja, wiedza i uczciwe podejście do tematu. Zawsze cierpliwie tłumaczy problem, po czym skutecznie go rozwiązuje!

Przez błędną diagnozę i w konsekwencji błędnego leczenia stan mojego dziecka się pogarszał. Moje dziecko mało nie straciło oka! A winą za brak postępu w leczeniu i domniemane (do momentu postawienia właściwej diagnozy przez innego lekarza) przyczyny choroby, przy każdej wizycie byłam obarczana ja. Niestety powikłania na całe życie. Jedyna nadzieja w postępie medycyny.

niezwykle skupiona,mądra lekarka. uratowała mi drugie oko.przez 10 lat wmawiano mi, że mam jaskrę.niepotrzebnie brałam lekarstwa. Polecam w każdym calu. Mam 68 lat i pierwszy raz spotkałam lekarza, który nie krytykuje innego lekarza. Bardzo dokładna.

super lekarz moja córka Żanetka dzięki niej nie wstydzi się już swoich oczu . Fachowiec w każdym calu .

mojej córce popsuła oczy,nawet niechce mi sie gadać,zamiast poprawy to wadę ma coraz większą

NIE POLECAM!!!!PANI DOCENT POMYLIŁA SIĘ W WYPISANIU RECEPTY DZIECKU NA OKULARY. ZAMIAST NA PRAWE OKO (CHORE) POMYLIŁA OŚ I CYLINDER I PRZEPISAŁA NA ZDROWE OKO. MOJE DZIECKO PRZEZ 4,5MC NOSIŁO TAKIE OKULARY. ZGROZA

DOSKONALY;KOMPETENTNY LEKARZ;DIAGNOZOWANIE SWIETNE I NIE OGRSNICZONE JEDYNIE DO WLASNEGO GABINETU;ALE TAKZE ZE SKIEROWANIAMI NA BADANIA KLINICZNE........ZDECYDOWANIE POLECAM