Lekarz niesamowicie ludzki! Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Leczę się u niego 2 lata i nie narzekam. Potrafi zażartować, wytłumaczyć chorobę i przepisuje najbardziej skuteczne, a zarazem najtańsze leki. Dodatkowo jako, że choruje na nadciśnienie zawsze się pyta jak się czuje i niejednokrotnie mierzy mi ciśnienie. Naprawdę sympatyczny człowiek. Jedynym minusem jest to, że nieraz wychodzi z gabinetu i wraca po około 10 minutach, ale ponadto nie mam mu nic do zarzucenia.

Lekarz bardzo miły kompleksowo podchodzi do leczenie pacjenta,i zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba.

Wciąż poszukujesz "Internista "?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin