lekarz Wojciech Mościcki

Ginekolog

Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. I polecam Pana Doktora w 100%. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Dzięki czemu mój stres minął po wejściu do gabinetu, miła atmosfera dzięki czemu czułam się komfortowo. Wszystko wytłumaczył mi bardzo obszernie (chodzi mi tu o antykoncepcje gdyż wybrałam się po receptę). Poświęcił mi Pan bardzo dużo czasu bo prawie godzinę. Badanie również przeprowadził bardzo sprawnie tłumacząc wszystko tak, że naprawdę kolejne wizyty nie będą na pewno traumom. Polecam jak najbardziej wszystkim kobietom Pana doktora Mościckiego, jestem w 100% zadowolona. (Koszt wizyty powyżej jest wraz z cytologią.)

Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty polecila mi Go kolezanka a ja polecam innym naprawde mily lekarz.Wzbudza zaufanie tlumaczy wszystko tak ze wiadomo co robi poswieca tyle czasu ile jest potrzebne kazdej z nas bo wiadomo kazdy ma inny problem.GORACO PLECAM!!!!

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Samą swoją postawa spowodował, że wzbudza się do niego zaufanie. Jego spokój i opanowanie powoduje, że chce się u niego leczyć. Szczerze polecam :)

Prowadził moja ciąze. Poród mój zaczał sie w nocy. Pielęgniarki zadzwoniły po niego bo nie miał wtedy dysuru i o 4:00 nad ranem przyjechal. Cały czas był ,zajmował sie,pilnował.POLECAM...

Lekarz miły, spokojny i profesjonalnie podchodzi do człowieka,

Lekarz miły, spokojny i profesjonalnie podchodzi do człowieka,

Lekarz miły, spokojny i profesjonalnie podchodzi do człowieka. Polecam.

Lekarz miły, spokojny i profesjonalnie podchodzi do człowieka.
Polecam.

Bardzo rzetelny, budzący zaufanie lekarz.

Bardzo rzetelny, budzący zaufanie lekarz.

MÓJ LEKARZ OD PIERWSZEGO MOJEGO RAZU U GINEKOLOGA..ANI RAZU NIE ZASIAŁ WE MNIE CIENIA WĄTPLIWOŚCI..BARDZO, ALE TO BARDZO MIŁY CZŁOWIEK, SPOKOJNY..POŚWIĘCA ODP ILOŚĆ CZASU..DOKŁADNIE OMAWIA TEMAT..WLAŚNIE DZIŚ WYBIERAM SIĘ KONTROLNIE:)POLECAM..A KORZYSTAM JUŻ BLISKO 15 LAT:)

bardzo miły,uprzejmy ma bardzo dobre podejście do pacjentek ,godny polecenia

bardzo miły,uprzejmy ma bardzo dobre podejście do pacjentek
,godny polecenia

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, uprzejmy, wzbudza zaufanie, odsobiście jestem bardzo zadowolona.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Mielec"?

Dworcowa 4 lok. 39a
Wolności 2A/3