lekarz Wojciech Motwicki

Bardzo nieuprzejmy! Brak szacunku dla pacjenta. Złamałam rękę i z soru polecono kontrolę w poradni chirurgicznej. Zapisano mnie do do dr.Motwickiego. Gdy weszłam to pierwsze to zostałam zwyzywana że on nie leczy złamań i mam iść do ortopedy. Miał pretensje do wszystkich ze tam jestem. Przecież to nie ja podjęłam decyzję o kontroli u chirurga. Nic mi szczególnego nie powiedział. Więcej patrzył w monitor. Dostałam skierowanie i tyle. Bardzo mi przykro bo nawet jeśli nie powinnam być przyjęta do chirurga to mógł to w inny sposób wyrazić...grzecznie a nie robić awanturę.

Polecam wszystkim, bardzo kulturalny i pomocny lekarz, wspaniały kontakt. Że spokojem tłumaczy przebieg zabiegu

Wspaniały,konkretny lekarz, świetny kontakt, potrafi uspokoić przed jak i po zabiegu. Bez problemowe kontrole.polecam.

Bardzo dobry lekarz. Szybka i fachowa diagnoza. I szybko wykonany zabieg. Lekarz z powołania i jest profesjonalnym chirurgiem. Polecam! I jeszcze raz dziękuję za przeprowadzony zabieg😉

Lekarz godny polecenia , została mi udzielona szybka fachowa pomoc na Sor w szpitalu we wschowie pełen profesjonalizm szybka diagnoza :)

Osobiście się nie leczyłem ale z opinii mojej Córki i Sąsiada których leczył i operował to same pozytywne komentarze brawo Panie Wojciechu tak trzymać pozdrawiam !!!

Opryskliwy, niegrzeczny wobec pacjentów. Na wizycie decyzję innego specjalisty nazwał "największym debilizmem o jakim słyszał" . Na pewno nie sprawdza się w przychodni lekarza rodzinnego, nie znam go z innych okoliczności typu szpital czy wizyta prywatna. Znam osoby, które wybierają termin wizyty w przychodni w godzinach innych niż p. Motwickiego.

Bardzo dobry lekarz. Prawidłowo zdiagnozował chorobę, zalecił operacje, która sam wykonał. Po operacji bardzo szybko wróciłem do zdrowia. Polecam, świetny i miły fachowiec.