lekarz Wojciech Ożóg

Niestety nie polecam zero empatii zero zainteresowania moją dokumentacją chorobową .Doktor cudownie mnie uleczył a wieczorem znalazłam się na sorze. Czytając opinie na temat lekarza myślałam że jest to lekarz od serca niestety pomyliłam się.

Jeden z najlepszych specjalistów w Jeleniej Górze i okolicach, zna się na swoim fachu jak mało kto, PROFESJONALISTA i wie co w "trawie piszczy" na bieżąco w postępach MEDYCYNY i KARDIOLOGII. A przede wszystkim do bólu szczery jaki w stosunku do pacjenta tak i z realiami "mafii NFZ". Szacunek za kompleksowe podejście do pacjenta i zaangażowanie. Bardzo dobrze poinformowany i wie jak działać w naszych chorych polskich realiach.

W czasie wizyty Pan Doktor od razu zrobił badanie echo serca i postawił trafną diagnozę - potwierdzoną w klinice. Moim zdaniem jest znakomitym fachowcem i to jest w tej pracy najważniejsze. Cieszę się, że mamy w naszym mieście takiego LEKARZA. Dziękuję.

P. Dokror swoją pracę chyba traktuje jak zło konieczne ciągle obwiniajac rząd o sytuację w kraju.Nie zrobił usg,nie zmierzył nawet ciśnienia, za bardzo też nie słucha co się do niego mowi. Na karcie informacyjnej wpisał wszystko z wizyty zeszlorocznej. Skandal!

BARDZO DOBRE PODEJŚCIE DO PACJENTA .DOKTOR DOKŁADNIE PRZEPROWADZA BADANIA SERCA DO TEGO JEST OTWARTY I SPRAWIA DOBRE WRAŻENIE ,TRAKTUJE Z SZACUNKIEM