dr n. med. Wojciech Stachowiak

Kardiochirurg

Wspaniały Lekarz,godny polecenia.Pan Doktor -świetny fachowiec,empatyczny Lekarz,ktory poswieca pacjentowi swoją uwagę i czas ,również poza godzinami pracy.Rzadkość w dzisiejszych czasach.!!!Lekarz z powołania.!!! Serdecznie polecam wizytę u PANA DOKTORA. M.R

M.R

Bardzo dobry lekarz, poświęca swój czas dla pacjenta i rodziny. Godny polecenia. Po operacji by-pass otrzymałam dokładny opis co zostało zrobione .

Po operacji by-pass otrzymałam dokładny opis co zostało zrobione .

Lekarz, który formułuje negatywne opinie o leczeniu przez innych lekarzy, nie wzbudza niestety zaufania. Podejście do pacjenta - fatalne.