lekarz Wojciech Stankiewicz

Psychiatra

ale czy Pan Dr jeszcze przyjmuje? Ja pamiętam go ze Spółdzielni Lekarskiej na ul. Obrońców Wybrzeża....a potem kontakt się urwał. Bardzo żałuję.

lekarz bardzo ok, niezwykle sympatyczny i przyjazny słucha co się do niego mówi i wszelkie opinie czy pytania pacjenta traktuje bardzo serio niestety z mojej strony taki o to minus: doktor faktycznie zna się na lekach, ale głównie srri, benzodiazepiny, jakieś neuroleptyki niestety w lekoopornej depresji trzeba szukać mniej popularnych sposobów leczenia i niestety, jeżeli chodzi o mniej popularne czy innowacyjne leki (off label przy prywatnej wizycie nie powinno stanowić problemu, o ile lekarz jest w temacie) to tutaj wiedzy za bardzo nie posiada odnoszę wrażenie, że świetnie radzi sobie ...

lekarz bardzo ok, niezwykle sympatyczny i przyjazny

odnoszę wrażenie, że świetnie radzi sobie z pacjentami, których zaburzenia psychiczne są dość typowe, mój przypadek był natomiast bardziej skomplikowany i niestety doktor Stankiewicz nie był w stanie mi odpowiednio pomóc

w końcu trafiłem do innego specjalisty i bez żadnych wątpliwości zdiagnozowali u mnie ADHD... oczywiście sygnalizowałem doktorowi takie właśnie przypuszczenia, podkreślałem, że przypuszczam iż mój problem leży w kwestii dopaminy, ale niestety jeśli chodzi o moje zaburzenie to doktor nie posiadał żadnej wiedzy

mimo wszystko, odczuwam wielką sympatię do pana Wojciecha Stankiewicza
na pewno jest w stanie pomóc w bardziej typowych problemach psychiatrycznych, ale NIE JEST TO LEKARZ WSZECHSTRONNY... trochę to dziwne, bo chyba każdy lekarz psychiatra powinien mieć jakieś pojęcie o ADHD i częściej brać pod uwagę, iż kuracja srii nie zawsze odnosi sukces, gdyż nie zawsze problem leży w serotoninie

miałem wrażenie, że doktor bardzo niechętnie podchodzi do spraw dopaminy, która to często jest również kluczowa przy leczeniu wszelkich zaburzeń depresyjnych czy lękowych

także nie z każdą dolegliwością psychiczną bym się do niego udawał, zastanówcie się też w czym może konkretnie leżeć wasz problem, bo z niektórymi sprawami pan Stankiewicz może sobie nie poradzić

trochę też nie podobał mi się fakt, że nie odsyłał mnie do innych psychiatrów czy terapeutów po tym jak sam przyznał, że akurat w tej kwestii nie ma wystarczającej wiedzy by mi pomóc... lekarze jednak powinni ze sobą współpracować i mieć dobre kontakty

moje leczeniu u pana doktora było niestety porażką, środki farmakologiczne w ogóle nie okazały się pomocne

w każdym bądź razie podkreślam, że doktor jest niezwykle życzliwy i sympatyczny, wysłucha twoich problemów, spraw które cie meczą, ale nigdy nic nie komentuje - nie wyraża opinii, nie krytykuje, nie ocenia
nie omal wiecznie uśmiechnięty, za to duży +

także właściwie to można powiedzieć, że nie zaszkodzi udać się na wizytę - mi nie był w stanie pomóc, ale kto wie, może u was trafi z lekami
nie ma żadnego problemu żeby dostać się na wizytę + doktor nie liczy sobie zbyt dużo za wizytę
choćby z tych względów warto chociaż spróbować, bo wiele nie stracicie... spróbować można, ale zagwarantować że przeprowadzona terapia przyniesie sukces, w związku z własnymi doświadczeniami, niestety nie mogę...

Bardzo dobry lekarz. Dużo pomógł mnie i mojej rodzinie. Szczerze polecam

Bardzo dobry lekarz. Dużo pomógł mnie i mojej rodzinie.
Szczerze polecam

Profesjonalny lekarz o wysokiej kulturze osobistej.Godny zaufania.

Profesjonalny lekarz o wysokiej kulturze osobistej.Godny zaufania.