Lekarze Wyrzysk

Ortopeda

Podstawowa Opieka Zdrowotna
22 Stycznia 41 B
89-300 Wyrzysk

Polecam! Fachowa wiedza i wieloletnie doświadczenie w połączeniu z ludzkim, a nie przedmiotowym podejściem do pacjenta i jego problemu, decyduje o tak pozytywnej mojej opinii.
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Mirosława Harczuk

89-300 Wyrzysk

14lutego rodzilam w Wałczu,poród rodzinny Pani doktor była przy mnie pilnowała kierowała jak oddychać.Bardzo dziękuję Pani Doktor.Powiem tylko tyle że ciąży mojej nie prowadziła,Serdecznie Polecam
Opinia dodana przez: Justyna Chabluk

Tomasz Jakóbek

Mut-Med

Wyrzysk

Opieka przy porodzie super lekarz polecam

dr Danuta Sobieszczyk

Neurolog

Wyrzysk

Świetny lekarz, super podejście do pacjenta, uważnie słucha i cierpliwie tłumaczy, pomogła mi wiele razy, Pani doktor nauczyła mnie jak sobie radzić z chorobą. Polecam.

dr n. med. Maciej Wawrzyniak

Lekarz rodzinny

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr med. Maciej Wawrzyniak

89-300 Wyrzysk

Lekarz nie solidny, nie zaakceptował w systemie L4 przez co miałam w pracy nieobecności nie płatne. Mimo moich podejrzeń covida, (które dwa dni później się sprawdziły) olał sprawę i przepisał flegamine na kaszel.. dramat. Rutyna, rutyna byle odklikać kolejnego pacjenta. Pan jest nie miły, jednym uchem wpuszcza, a drugim wypuszcza to co się do niego mówi. Szkoda czasu.
Opinia dodana przez: Helena

dr n. med. Mariusz Augustyniak

Lekarz rodzinny

89-300 Wyrzysk

Lekarz z powołania.Pomógł wyjść z bardzo ciężkiej choroby.Poświęca pacjentom całą,swoją uwagę.Bardzo uprzejmy i wzbudza zaufanie.

lekarz Róża Stachowiak

Choroby zakaźne, Pediatra

Wyrzysk

Leczę się u p. doktor od wielu lat. Nigdy nie zostawiła mnie bez pomocy, nawet kiedy przekroczyłem wiek po którym teoretycznie pediatra nie powinien się mną zajmować.
Nadal zawsze mogę liczyć na jej wiedzę i potężne doświadczenie niezależnie od pory dnia i nocy. Swoje dzieci będę leczył tylko u niej.

Tomasz Jakóbek

Ginekolog

89-300 Wyrzysk

wzbudza zaufanie,tłumaczy chorobę i metodę leczenia,jest kompetentny,jest uprzejmy,spełnił moje oczekiwania,poleciłabym tego lekarza znajomemu

lekarz Krzysztof Berndt

Bydgoska 9 E
89-300 Wyrzysk

Nie mam powodu do negatywnych opinii. Zawsze trafne diagnozy. Nienaganne zachowanie. Kontakty cechują: otwartość, zrozumienie, empatia. Bardzo szczegółowe określenie przyczyn i sposoby leczenia. Zalecane skuteczne leki. Dzięki dużemu zaangażowaniu wykracza ponad przeciętność.
Serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: długoletnia pacjentka

lekarz Krystyna Leśniak-Bilińska

Okulista

89-300 Wyrzysk

OSOBIŚCIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONY.STWIERDZIŁA U MNIE POCZĄTKI JASKRY,WYSOKIE CIŚNIENIE W OKU,LECZĘ SIĘ OK.2 LAT I CIŚNIENIE JEST W NORMIE A CHOROBA SIĘ NIE POGŁĘBIA.DALEJ CO TRZY MIESIĄCE MAM WIZYTY KONTROLNE I JAK NA RAZIE JEST O.K.
Opinia dodana przez: bos553