lekarz Yousif Abuzied

3,3
3,2
3,2

Bardzo dobry lekarz i wysoka kultura osobista . stanowczo sprzeciwia kombinacji. zdecydowanie polecam Pana Doktora Tym, którzy faktycznie chcą się leczyć.

dr Josef Abuzied jest lekarzem kompetentnym,milym,serdecznym.Poswieca duzo czasu pacjentowi,jego badania nie sa powierzchowne,w razie potrzeby poleca odpowiedniego specjaliste.Jestem bardzo zadowolona i polece dr-a Abuzieda moim znajomym.

Pełny profesjonalizm połączony z wysoką kultura osobistą. Polecam wszystkim, którzy nie mieli szczęścia do dobrego lekarza.

Według mojej opinii lekarz bardzo uprzejmy, konkrety i godny polecenia. W czasie gdy inni lekarze bagatelizowali moje objawy, on skierował mnie na konkretne badania i naprawdę próbuje mi pomóc. Polecam!

Według mojej opinii lekarz bardzo uprzejmy, konkrety i godny polecenia.
Polecam!

Wspaniały lekarz, dociekliwy, poświęcający pacjentowi wiele uwagi. Wysoka kultura osobista. Gdyby wszyscy byli tacy ... marzenie.

Zdecydowanie odradzam, szkoda czasu na wątpliwe opinie Pana Doktora. Spóźnia się, a następnie przez całą wizytę podkreśla brak czasu. Zdecydowanie bardziej skupiony na sobie niż pacjencie. Początkowo sprawiał wrażenie jedynie protekcjonalnego, jednak okazał się arogantem, który na każdym kroku bezzasadnie podkreślał wyższość nad pacjentem.

Wizyta nocna, być może było to zmęczenie, ale lekarz był niemiły, arogancki i miałam ochotę wyjść z gabinetu mimo bólu i choroby..

Lekarz niekompetentny, nie chcący wysłuchać pacjenta, interesuje Go tylko cząstkowo stan zdrowia pacjenta, niechętny do pomocy oraz podważa choroby stwierdzone przez innych specjalistów. Pacjent jest traktowany jako głupiec. Zdecydowanie nie polecam.

Całkowita porażka jako człowiek i jako lekarz. Brak jakiegokolwiek podejścia do pacjenta, empatii, umiejętności rozmowy z drugą osobą co więcej arogancja, bezczelność i chamskie odzywki. Doktor pomylił się z powołaniem gdyż gorszego w podejściu do pacjenta lekarza nie spotkałem. odradzam stanowczo wizyty u tego człowieka. Chodzący arogat z wielkim ego.