lekarz Yousif Abuzied

3,4
3,3
3,3

Bardzo dobry specjalista, przyjaźnie nastawiony do pacjenta-pomógł mi w moich dolegliwościach-polecam

Serdecznie polecam! Kolejny lekarz, który przywraca wiarę w ludzi. Jeśli pacjent stresuje się wizytami u lekarza to u dr Abuzieda stres schodzi zaraz po wejściu do gabinetu dzięki życzliwości lekarza. Do dr trafiłam z polecenia po nieprzyjemnej wizycie u innego lekarza i od razu zdobył moje zaufanie. Dziękuję!

Bardzo dobry lekarz i wysoka kultura osobista . stanowczo sprzeciwia kombinacji. zdecydowanie polecam Pana Doktora Tym, którzy faktycznie chcą się leczyć.

dr Josef Abuzied jest lekarzem kompetentnym,milym,serdecznym.Poswieca duzo czasu pacjentowi,jego badania nie sa powierzchowne,w razie potrzeby poleca odpowiedniego specjaliste.Jestem bardzo zadowolona i polece dr-a Abuzieda moim znajomym.

Pełny profesjonalizm połączony z wysoką kultura osobistą. Polecam wszystkim, którzy nie mieli szczęścia do dobrego lekarza.

Według mojej opinii lekarz bardzo uprzejmy, konkrety i godny polecenia. W czasie gdy inni lekarze bagatelizowali moje objawy, on skierował mnie na konkretne badania i naprawdę próbuje mi pomóc. Polecam!

Według mojej opinii lekarz bardzo uprzejmy, konkrety i godny polecenia.
Polecam!

Lekarz porażka, nie uprzejmy wobec pacjenta, arogancki, używa głupich odzywek. Nikomu stanowczo nie polecam leczyć się u niego. W tym przypadku lekarz nie jest dla pacjenta tylko odwrotnie!

Wspaniały lekarz, dociekliwy, poświęcający pacjentowi wiele uwagi. Wysoka kultura osobista. Gdyby wszyscy byli tacy ... marzenie.

Zdecydowanie odradzam, szkoda czasu na wątpliwe opinie Pana Doktora. Spóźnia się, a następnie przez całą wizytę podkreśla brak czasu. Zdecydowanie bardziej skupiony na sobie niż pacjencie. Początkowo sprawiał wrażenie jedynie protekcjonalnego, jednak okazał się arogantem, który na każdym kroku bezzasadnie podkreślał wyższość nad pacjentem.

Wizyta nocna, być może było to zmęczenie, ale lekarz był niemiły, arogancki i miałam ochotę wyjść z gabinetu mimo bólu i choroby..