lekarz Zbigniew Borowiec

Internista

wspaniały lekarz ,kompetentny ,uczciwy , nastawiony na pomoc dla pacjenta ,bardzo znany i lubiany wśród kolegów z Nowej Soli oraz Żar polecam dr.Zbigniewa Borowca wszystkim chorym na serce docenicie jego wiedzę i życzliwość

Jest bardzo dobrym kardiologiem.Zawdzieczam temu lekarzowi ze poswiecil mojej chorobie cala swoja wiedze medyczna.U Niego lecze sie juz ponad 12 lat.W poprzednim okresie mialam powazne problemy z chorym sercem.Ten lekarz p.Zbigniew Borowiec postawil mnie na nogi.Poswieca kazdemu pacjentowi duzo czasu. Posiada bardzo duza wiedz medyczna i dalej uzupelnia ja.Pacjentowi poswieca duzo czasu,jest bardzo uprzejmy Jego metody leczenia wzbudzaja zaufanie chorych.Bardzo ciesze sie ze mam takiego wspanialego lekarza ktory sie mna opiekuje.Wszystkim mojm znajomym polecam tego lekarza.

Bardzo dobry specjalista z niesamowitymi umiej

Bardzo dobry specjalista z niesamowitymi umiej

Gdyby wszyscy lekarze byli jak dr Borowiec, polska sluzba zdrowia bylaby wzorem dla innych.

Bardzo kompetentny i nastawiony na pacjenta, najlepszy lekarz z jakim miałem miałem dotychczas kontakt.

Wciąż poszukujesz "Internista Żary"?

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Zabobrze
Ogińskiego 1b (Przychodnia Zabobrze)
51-354 Jelenia Góra
Wrocławska 8