lekarz Zbigniew Śmiejkowski

1,4

Nie polecam. Słowa, które kieruję do ciężarnej kobiety mógłby trzy razy przemyśleć. Badanie bardzo nieprzyjemne.

Nie polecam.
Słowa, które kieruję do ciężarnej kobiety mógłby trzy razy przemyśleć.
Badanie bardzo nieprzyjemne.

Jeżeli to jest lekarz z kontraktu w Libii miasto Darnah (Derna) na wschód od Benghazi, to te wszystkie opinie są prawdziwe.

Badał mnie dzisiaj dr Śmiejkowski. Samo rozebranie się było mało komfortowe, bo wszystko było pootwierane, a on przyszedł w poplamionym krwią fartuchu. Samo badanie, było najgorszym w moim życiu. Bolało strasznie, a doktor powiedział, że boli, bo muszę się rozluźnić. Masakra jakaś!

Na ogół staram się pisać opinie obiektywnie oraz czytać inne ze zrozumieniem. Natomiast ciężko mi się powstrzymać przed niecenzuralnymi słowami w ocenie tego lekarza. Pan Śmiejkowski prawie z uśmiechem na twarzy poinformował mnie i moją żonę o tym, że nie ma co ratować dziecka, bo szanse są znikome. Ocaliło nas jedynie to, że nie było miejsca na przyjęcie w szpitalu GUMedu. Zostaliśmy odesłani do innego szpitala (pojechaliśmy na Zaspę), gdzie po serii badań okazało się, że ciąża przebiega w najlepszym porządku. Następnego dnia kolejne badania u dr Szczurowicz na Hallera ...

Pan Śmiejkowski prawie z uśmiechem na twarzy poinformował mnie i moją żonę o tym, że nie ma co ratować dziecka, bo szanse są znikome. Ocaliło nas jedynie to, że nie było miejsca na przyjęcie w szpitalu GUMedu. Zostaliśmy odesłani do innego szpitala (pojechaliśmy na Zaspę), gdzie po serii badań okazało się, że ciąża przebiega w najlepszym porządku. Następnego dnia kolejne badania u dr Szczurowicz na Hallera również potwierdziły pozytywne informacje.

Ilość bezsensownych stresu, nerwów i łez była zdecydowanie za wysoka. Cieszymy się jedynie, że w pierwszym szpitalu nie było miejsca na przyjęcie, bo nie wiadomo jak mogłoby się to skończyć.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Badanie mialo miejsce w szpitalu w sytuacji dla nas krytycznej, bo umieralo nasze dziecko. Lekarz był bardzo opryskliwy, bezczelny i wredny. Co chwilę wypraszał mojego męża, bo twierdził, że nie jest to ani teatrzyk, ani cyrk. Nie interesowało go moje zdrowie i moje zdanie. W gabinecie izby przyjęć stwierdził, że przeprowadzi badanie, ale nie było tam usg, ani innego sprzętu. Musiałam się rozbierać przy lekarzu, który komentował głośno mój przypadek i moje ciało. W gabinecie nie było nawet parawanu! Nigdy nie zapomnę chamstwa tego lekarza!