Ja i moja zona obecnie korzystamy z prywatnych porad doktora Szadego,jestesmy bardzo zadowoleni i wlasciwie nie korzystamy z uslug miejscowej przychodni zdrowia.Ogromne kolejki do lekarzy,ciagle nie ma juz numerkow,nieprzyjemna i arogancka pani w rejestracji,pediatra przyjmuje za interniste a internista za pediatre,a brak wyznaczonego kierownika tej przychodni to tylko obraz chaosu jaki obecnie panuje w osrodku w Radziejowicach.

Bardzo duża strata dla mieszkańcow naszej gminy Radziejowice odejscie doktora Szadego z Przychodni Zdrowia,dwie nowe lekarki niestety nie mają takiego zaufania wśród pacjentów jakie miał nasz lekarz,leczył nas skutecznie od 20 lat - mieszkanka Radziejowic

Pan doktor przyjechał wezwany wieczorem do dziecka z bólem ucha i gorączką , porada bardzo fachowa,badanie uszu było delikatne,bezbolesne.Kontrolna wizyta była juz bezpłatna.Polecam tego lekarza !

Bardzo dobry lekarz rodzinny,niestety już nie pracuje na nfz w osrodku zdrowia w Radziejowicach tylko prywatne wizyty domowe do pacjentow.

Dobry i kompetentny lekarz rodzinny.Cierpliwy,spokojny,doskonały fachowiec.Jest lekarzem całej mojej rodziny od 10 lat.Polecam Doktora !

To wspaniały lekarz,kompetentny,ma czas dla chorego,bardzo uprzejmy.Polecam !!!

To wspaniały lekarz,kompetentny,ma czas dla chorego,bardzo uprzejmy.Polecam !!!

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Radziejowice"?

Smocza 11
96-300 Radziejowice