lekarz Zdzisława Sakowska-Wójcik

Chirurg stomatolog

Dzięki Pani Doktor Sakowskiej pozbyłam się bolącej od roku ósemki. Z bólem Pani dr przyjęła mnie jeszcze w tym samym dniu i usunęła ząbka chirurgicznie. Muszę przyznać, że nie odczuwałam bólu podczas zabiegu, a to ogromny komfort dla pacjenta. Cena za usunięcie ósemki chirurgicznie wraz z założeniem szwów również nie jest wygórowana. Żadnych powikłań po zabiegu. Polecam :)

Polecam w 100%. Miałem problem z ósemką. Nikt w Piotrkowie nie chciał się tego podjąć. Dostałem numer od jednego z lekarzy do Pani doktor,która bez problemu usunęła bolącego zęba.

Polecam w 100%.

Leczę zęby u Pani doktor od kilku lat. Według mnie jest najlepszą dentystką w Piotrowie. Od kilku miesięcy jeździłam ze swoją bolącą ósemką do Tomaszowa, a nawet do Łodzi. Ze względu na trudność zabiegu nikt nie chciał podjąć się usunięcia. Gdy trafiłam do Pani doktor, zostałam przygotowana do zabiegu i usunięto mi bolący ząb. Żadnych powikłań, żadnego bólu. Oby więcej takich lekarzy. Gorąco polecam!

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Jestem bardzo zadowolona, Pani Doktor wyleczyła mi zęba i nie mam z nim już żadnych kłopotów. Polecam!!

UWAGA!!!! Zdecydowanie nie polecam nikomu! Potrafi tylko zrobić krzywdę, byłam u tej Pani na wizycie na NFZ 2 razy za pierwszym razem myślalam ze wszystko ok ale po 2 wizycie wyszło szydło z worka. Przy wyrywaniu pierwszego zęba mądrości został uszkodzony mi ząb sąsiadujący , który nawet nie został zaleczony , dzis nadaje się do wyrwania (dowiedziałam się po 2 latach). Podczas drugiej wizyty zostałam potraktowana wrecz okrutnie Pani chirurg po znieczuleniu , i rozpoczęciu dłutowania stwierdziła ze nie da razy wyrwać zęba (czułam wszystko,okrutny ból nie do zniesienia) Zostałam ...

UWAGA!!!!
Zdecydowanie nie polecam nikomu! Potrafi tylko zrobić krzywdę, byłam u tej Pani na wizycie na NFZ 2 razy za pierwszym razem myślalam ze wszystko ok ale po 2 wizycie wyszło szydło z worka. Przy wyrywaniu pierwszego zęba mądrości został uszkodzony mi ząb sąsiadujący , który nawet nie został zaleczony , dzis nadaje się do wyrwania (dowiedziałam się po 2 latach). Podczas drugiej wizyty zostałam potraktowana wrecz okrutnie Pani chirurg po znieczuleniu , i rozpoczęciu dłutowania stwierdziła ze nie da razy wyrwać zęba (czułam wszystko,okrutny ból nie do zniesienia) Zostałam zosawiona podczas zabiegu(w takim stanie z rozgrzebanym i krwawiacym dziąslem ) dostałam skierowanie do Łodzi do szpitala na dalszą ekstrakcje (na skierowaniu zostało skreślone chirurg z niewiadomych mi powodów) Przestrzegam wszystkich którzy moga trafić w ręce tej Pani!!!!! Może potrafi wyrywać zęby ale napewno nie ósemki!!!