2,7
2,5
2,6
2,4
2,2

Skończyłam leczenie zębów u Pani Doktor jakieś 3 lata temu. Chociaż trudno nazwać to leczeniem bo raczej była to jedynie ciągła zmiana gumek w aparacie. Pani Doktor nieuprzejma, wizyta trwa max 10 min (czas zmiany gumek). Po 3 latach od ściągnięcia aparatu moja Pani dentystka mówi ze trzeba założyć PONOWNIE aparat, ponieważ Pani Doktor która zakładała aparat nie zwróciła uwagi na fakt, iż trzeba usunąć 8 żeby leczenie miało sens. W innym wypadku, czyli tak jak to się stało u mnie po 3 latach mimo noszenia po ściągnięciu aparatu ortodontycznego, aparatu ruchomego zeby wróciły do stanu pierwotnego! Ponownie muszę zakładać aparat. Czyli koszty aparatu x 2! Stanowczo odradzam Panią Doktor.

Hmm, bardzo nie polecam pani doktor. Leczyłam się u niej ponad 4lata, większość wizyt polegała na ściągnięciu i założeniu nowych gumek( więcej pieniędzy wydałam na te wizyty niż za aparat). Pani doktor nie ma w ogóle podejścia do dzieci, jest bardzo oschła i niedelikatna. Nie mówi nic o etapie leczenia co jest bardzo ważne, woli porozmawiać z panią która pomaga o różnych innych rzeczach. Pani dentysta do której jeżdżę od dawna sama przyznała że 4lata to zbyt za dużo, teraz muszę leczyć wszystkie zęby pod mikroskopem. Pani Doktor bardzo naciąga na pieniądze, jednym słowem NIE POLECAM .

Pani dr jest bardzo niemiła. Mrukowata. Bez żadnego podejścia do dzieci. Wydała się na syna bo nie zrozumiał polecenia "chwyć za gruczodoły" Beznadziejna obrażony na cały świat. Założyła aparat dziecku po niemal 2 latach jeżdżenia do niej mimo, że już na pierwszej wizycie stwierdziła że jest konieczny. Ze to niby NFZ wymaga takiego czekania. Będę kontynuować leczenie u kogoś innego. I tak długo znosilismy jej fochy

Pani Gumula nie jest zbyt higieniczna. Nie wymienia rękawiczek jednorazowych,myje je. Narzędzia nie zawsze są zdezynfekowane,ani myte. Są dni w których nie jest uprzejma.

Hej :) Mam pytanie : ile kosztuje wizyta u pani Gumuli?? ??I jaka jest cena aparatu stałego?? ?????

Bardzo miło wspominam wizyty u Pani Doktor, jest bardzo dobrym specjalistą i dobrze doradziła mi leczenie zarówno pod względem medycznym jak i finansowym (co było dla mnie ważne, nie oszukuje z cenami, zapłaciłem tyle ile miałem zapłacić). Jest również wymagającym lekarzem, zarówno wobec siebie jak i pacjentów (motywuje do regularności). Generalnie to bardzo polecam, naprawdę za małe pieniądze można mieć piękny uśmiech, i Pani Doktor również "nie gryzie".

Przyszedłem do Pani doktor w wieku 12 lat z mało widoczną wadą zęby górne stykały się z dolnymi i nie miałem dwóch 2 czego nie było widać bo szparkę miałem tylko między jedynkami, zostały wyrwane nie wiadomo po co mi dwie 4 przez co z ruchomym aparatem który miałem powstały mi szpary między wszystkimi zębami, miałem tylko odtworzyć miejsce na brakujące dwójki które chciałem sobie wprawić. Ta Pani zniszczyła mi tylko mój uśmiech i nie polecam jej nikomu!!!!!!!! Po rocznym leczeniu u niej udałem się do dobrej ortodontki która niestety musiała się wiele natrudzić żeby w półtora roku naprawić to co ona zepsuła ale teraz przynajmniej mam piękny uśmiech :)

Pani Doktor mimo że faktycznie jest tanim lekarzem o dużej wiedzy nie poświęca pacjentowi należytego czasu. moje wizyty u pani doktor trwały od 7- max 15 minut. za każdym razem pacjenci, którzy byli za mną byli ważniejsi. moja wizyta opierała się tylko na zmianie gumek. co kosztowało od 30- 40 zł. po zdjęciu aparatu zęby nie zostały wyczyszczone z kleju ponieważ na korytarzu już czekali ludzie i cóż nie było na to czasu. dokumentacja nie jest prowadzona hmmmm a w zasadzie jest w kalendarzu... mimo tego jestem w dużej mierze zadowolony z efektu jaki uzyskała pani doktor.

Bardzo tania i miła dr. Kompetentna i zna się na rzeczy.

Bardzo tania i miła dr. Kompetentna i zna się na rzeczy.

Nie jestem w stanie powiedzieć nic miłego o tej pani doktor. Kompletnie nie zna się na leczeniu aparatem ruchomym. Leczyła mnie przez ponad 4 lata i efekt był delikatnie mówiąc niezadowalający. Zmieniłam ortodontę i dowiedziałam się że niepotrzebnie miałam usuwane zęby. Pozostały mi szpary między zębami, których nie ma jak pozamykać. Pani doktor za każdym razem mówiła co innego a robiła zupełnie co innego. Bardzo się na niej zawiodłam i mam ogromny żal. Wspomnę jeszcze o mojej dokumentacji, o którą poprosiłam żeby pokazać mojemu nowemu lekarzowi, oczywiście pani doktor nie ...

zębami, których nie ma jak pozamykać. Pani doktor za każdym razem mówiła co innego a robiła zupełnie co innego. Bardzo się na niej zawiodłam i mam ogromny żal. Wspomnę jeszcze o mojej dokumentacji, o którą poprosiłam żeby pokazać mojemu nowemu lekarzowi, oczywiście pani doktor nie dała mi jej bo nie mogła znaleźć. Szkoda słów. Zastanówcie się sto razy zanim zdecydujecie się na tę panią doktor. Cena to nie wszystko. Moje wizyty były prywatne a mimo wszystko czekałam w parogodzinnej kolejce.