mgr Zofia Kołtoniak

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem bardzo zadowolona z efektów terapii, przepracowałam najważniejszy problem w moim życiu i jestem szczęśliwsza i mam dobre relacje

Profesjonalna, rzetelna , wyczerpująca odpowiedz na zadane pytanie. Naprawdę polecam tego specjalistę , jest godna zaufania

W tych niespokojnych czasach znalazłem fantastycznego specjalistę który pomógł mi wyjść z matni i rozwinąć się jako człowiek . Bardzo polecam Zofię Koltoniak

Przyszłam do pani Kołtoniak z polecenia i jestem bardzo zadowolona z efektów naszej współpracy. Przepracowywałam bardzo ciężkie rzeczy, które ciągnęły się za mną od dzieciństwa. Trauma przeszkadzała mi nawiązywać bliskie kontakty, między innymi znaleźć i utrzymać relacje partnerską. Po kilkuletniej terapii jestem w szczęśliwym związku z mężczyzną, którego kocham wzajemnie. Teraz czekamy na przyjście naszego pierwszego dziecka. Mój stosunek do pracy i moja samoocena także uległy pozytywnej zmianie: w tym roku otworzyłam własną działalność, która prężnie się rozwija. Od pani Kołtoniak otrzymałam wsparcie, empatię i czas, który był mi potrzebny ...

Od pani Kołtoniak otrzymałam wsparcie, empatię i czas, który był mi potrzebny do wyjścia z traumy. Nigdy przez te wszystkie lata nie usłyszałam żadnej rady lub sugestii, dotyczącej nawiązania z kimś relacji lub jej zerwania. Pani Kołtoniak natomiast pomogła mi odnaleźć w sobie pewność siebie i siły do podjęcia własnych samodzielnych decyzji. Za co jestem jej bardzo wdzięczna. I.K.

Po zakończonej terapii mogę tylko serdecznie polecić Panią Zosię. Jest czujnym i czułym terapeutą, zaangażowanym i niezwykle życzliwym. Jej stabilność wręcz się udziela. Z jej ogromnym wsparciem opuściłam sferę lęków, które determinowały moje życie. Zaufałam sobie i swoim talentom, ale najpierw w pełni Pani Zosi! Bardzo mi pomogła.Z serca polecam.

Po zakończonej terapii mogę tylko serdecznie polecić Panią Zosię.
Bardzo mi pomogła.Z serca polecam.

Świetny specjalista. Pani Zofia spełniła wszystkie moje oczekiwania co do terapeuty.

zdecydowanie nie polecam ! Pani Zofia zamiast pomóc, doprowadziła do rozbicia mojego małżeństwa. Nie stanowiła również wsparcia w zakresie pomocy dziecku w przejściu przez te traumę

zdecydowanie nie polecam !