Lekarze Katowice

lekarz Agnieszka Kotecka-Blicharz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Derrata"
Tadeusza Boya-Żeleńskiego 100
40-750 Katowice

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor .Potrafi słuchać pacjenta i doradzić .Polecam w 100%.Wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jacek Szczupider

Gabinet Okulistyczny
Mielęckiego 4
40-013 Katowice

Najlepszy i najbardziej kompetentny lekarz jakiego mialam. Uprzejmy,troskliwy i przedewszystkim wie co robi. Warto było czekać na wizytę kilka miesięcy. Jak dla mnie lekarz z powołania. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

lekarz Iwona Streiss

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
40-027 Katowice

Pani Streiss w każdym ocenianym punkcie zasługuje na 5 gwiazdek. Zaufanie do kompetencji - TAK, jak najbardziej wszystko OK Poświęcony czas - w 100% wykorzystany Godny polecenia - zdecydowanie TAK! Tłumaczenie choroby i leczenia - tutaj też wszystko super Kompleksowość podejścia - oczywiście że TAK, Uprzejmość - wyjątkowa, bardzo kulturalna i miła osoba, absolutnie TOP!
Opinia dodana przez: Thaddaeus

lekarz Jan Powroźniak

ulica Bolesława Chrobrego 37/39
40-881 Katowice

Mój ojciec Sp.Jan Powroźniak zmarł 10 czerwca 2010r.

lekarz Rosław Syrkiewicz

Samodzielny Ośrodek Rehabilitacyjno-Oświatowy dla Dzieci Niepełnosprawnych Centrum Rozwoju Dziecka
Ułańska 5a
40-887 Katowice

Pan Doktor jest znakomitym diagnostą , bardzo mi pomógł. Gorąco polecam.

lekarz Jerzy Król

Lekarz medycyny pracy

Kościuszki 24 lok. 4
40-048 Katowice

Świetny lekarz, nastawiony na pacjenta. Polecam serdecznie

lekarz Leszek Piasecki

Radiolog

ulica Teatralna 8
40-003 Katowice

doskonaly radiolog-zaryzykuje stwierdzenie, ze najlepszy, a znam wielu, przemily czlowiek i przy okazji niesamowicie przystojny mezczyzna:))

lekarz Katarzyna Tarsa-Szumska

Laryngolog

ulica Tysiąclecia
40-875 Katowice

Jeśli to jest ta sama pani doktor co pracuje w szpitalu nr 1 w Sosnowcu.to naprawdę polecam. Kompetencja i uprzejmość.rzadko się teraz to zdarza)w tym pędzie jakim żyjemy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Andrzej Jaklik

Kardiolog

Przychodnia Stomatologiczna
Armii Krajowej 82 A
40-671 Katowice

po raz pierwszy spotkałem się z takim podejściem do pacjenta. tego typu schorzenia bardzo osłabiają samoocenę, a przy nim się nie stresujesz, tylko musisz dać się prowadzić za rękę.

dr n. med. Jerzy Jaworski

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Pan dr Jaworski jest anestezjologiem z bardzo dużym doświadczeniem, przyjazny w kontakcie z pacjentem. Po znieczuleniu podanym przez doktora czułem się bardzo dobrze. Polecam tego doktora jak również Klinikę 2000, w której pracuje.
Opinia dodana przez: Tomek

mgr Magdalena Romaniszyn

Położna

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Zdecydowanie polecam Panią Romaniszyn. To bardzo kompetentna, uprzejma i fachowa osoba. Lekarz gin. zlecił mi ktg, położna wszystko wytłumaczyła, omówiła symptomy zbliżającego się porodu, na każde moje pytanie udzielała rzetelnej odpowiedzi. Bardzo gorąco ją polecam.Ciepła, bardzo sympatyczna kobieta.

dr n. med. Zofia Walencka

Neonatolog, Pediatra

Med4Kids
Krzywa 6
40-061 Katowice

Bardzo cudowna osoba i zawsze uśmiechnięta i skora do żartów ;) co więcej bardzo dobry lekarz zawsze wszystko wytłumaczone perfekcyjnie ;) nawet gdy nie ma jej w przychodni da wskazówki telefoniczne!
Opinia dodana przez: Angelika

dr n. med. Adam Pierzchała

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Lekarz godny polecenia, pojawiłem się u Pana doktora z bólem kolana, po badaniu i wykonanych testach, dokładnie opisał i wytłumaczył co mi doskwiera, jego diagnoza zgadzała się z wynikiem badania RM z którym się później zapoznał. Doktor zoperował mi uszkodzoną łąkotkę, po ok 6 miesiącach wróciłem do pełnej sprawności, a jestem osobą bardzo aktywną, nie odczuwam żadnych dolegliwości. Polecam doktora z czystym sumieniem, przede wszystkim rzetelne i bardzo profesjonalne podejście ...
Opinia dodana przez: Dawid

Czesława Pacześniowska

Logopeda dziecięcy

NZOZ Centrum Diagnostyki i Terapii "In Corpore"
Bażantów 2
40-668 Katowice

Pani Czesława Pacześniowska to logopeda wyjątkowy, bardzo kompetentna z dużą wiedzą i doświadczeniem, wymagająca, ale bardzo bardzo skuteczna. Najpierw chodziłam do P.Pacześniowkiej na nfz, ale niestety cofnięto kontrakt na ul. Powstańców i chodziłam z synem prywatnie, ta sama jakość obsługi, Pani Czesława zawsze jest bardzo zaangażowana w pracę, oczywiście ćwiczenie w domu jest konieczne. Polecam wszystkim gorąco, bo na skutecznego logopedę w przedszkolu to często nie ma co liczyć. Polecam ...
Opinia dodana przez: Marek2005

lek. med. KRZYSZTOF SOLANA

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIZJO-MED II"
Żelazna 1
40-851 Katowice

Doktor Solana jest lekarzem z bardzo dużym doświadczeniem oraz wiedzą, którą dzieli się z pacjentką. Wizytę rozpoczyna od uważnego wywiadu podczas , którego wszystko szczegółowo omawia i szuka dla pacjentki najlepszego rozwiązania. Po wykonaniu badań ustala dalszy przebieg leczenia. Dzięki wskazówką Pana Doktora , uniknęłam operacji. Teraz jestem pod stałą kontrolą Doktora i wszystko jest w należytym porządku. Dziękuję Doktorze za poświęcony czas oraz uważność i fachowe podejście. Jeżeli chcesz ...
Opinia dodana przez: Grażyna

dr Janusz Szwed

klinika anastazjologi
ul.francuska
40-654 Katowice

polecam tego lekarz wspanialy specjalista dusz czlowiek wrecz gatunek na wiginieciu mozna by bylo pisac duzo pochwal moje zauroczenie zakoncze tym i zycze kazdemu choremu takiego lekarza i zycze mu duzo zdrowia i aby byl zawsze tak wspanialym czlowiekiem jak jest teraz tego zyczy mu pacjentka od zespolu cisni nadgarsta

Małgorzata Rybak-Pierzyńska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Lekarskie
Zawiszy Czarnego 6
40-872 Katowice

Chodze do Pani Małgorzaty od dziesięciu lat, mogę polecić z czystym sumieniem.

lekarz Barbara Wieczorek

Logopeda dziecięcy

gabinet
Katowice

Mieszkam w Holandii i zawsze gdy jestem w Polsce konsultuję u p. Wieczorek swoje dziecko. Polecam ponieważ jest profesjonalistą.,
Bardzo dobry lekarz. Zaangazowany w leczeniu pacjenta, konkretny, duza wiedza. Dzieki Panu Doktorowi nadal funkcjonuje. Jestem bardzo wdzieczna za leczenie mojej choroby zwiazanej z sercem. Dziekuje i polecam wszystkim <3
Opinia dodana przez: elzbieta

dr n. med. Adrianna Berger-Kucza

Kardiolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Pani Doktor prowadziała mnie w ubiegłym roku w klinice. Konkretna i miła. Polecam.