lek. dent. Zofia Witkowska

Pani Doktor bardzo miła, skromna i uczciwa. Dba o pacjenta, nie tylko o jego zęby ale też o czas - każdy pacjent jest zapisywany na godziny z odpowiednim odstępem i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się czekać pod gabinetem dłużej niż kilka minut, a leczę się prywatnie już wiele lat. Zdarzyło mi się kiedyś "spróbować" innego dentystę, ale szybko wróciłam, bo jakoś nie czułam się tak komfortowo. Ceny rozsądne, gabinecik ładny i jest gdzie zaparkować. Moje dzieci też chętnie chodzą, zawsze jakąś nagrodę dostaną i wkońcu mają zdrowe zęby.

Leczę się u Pani Doktor prywatnie [gabinet 2] już wiele lat i nie wyobrażam sobie wizyty u innego dentysty. Miło, fachowo, dobrze wyposażony gabinet i co już chyba rzadko spotykane - rozsądne ceny. Szczerze polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Czechowice-Dziedzice"?

Centrum Stomatologiczne "Dental" s.c.
ulica Piłsudskiego 10

Grondysa 8/5
43-316 Bielsko-Biała
Batorego 8
43-300 Bielsko-Biała
Centrum Stomatologiczne "Dental" s.c.
ulica Piłsudskiego 10