lekarz Zygmunt Puszyński

Szczegółowa diagnoza. Bardzo serdeczny i miły Pan doktor. Polecam.

Szczegółowa diagnoza. Bardzo serdeczny i miły Pan doktor. Polecam.

Od dwóch lat najlepszy lekarz jakiego miałam. Definitywnie godny zaufania i polecenia. Zawsze dokładnie i zwięźle wszystko tłumaczy upewniając się ,że pacjent wszystko zrozumiał. Osoba bardzo cierpliwa, uprzejma i niezwykle sympatyczna. Nie zliczę ile razy doktor pomógł mi w trudnej sytuacji za co jestem też niesamowicie wdzięczna. Jest to lekarz któremu śmiało można powierzyć swoje życie. Pozdrawiam :)

Pozdrawiam :)

Polecam, bardzo dobry lekarz, nie oszczędza na diagnostyce pacjenta, zleca wszystkie potrzebne badania.

Wspaniały lekarz, bardzo dokładny, z holistycznym spojrzeniem na pacjenta. Dużo pyta i analizuje wszystkie objawy, dzięki czemu nigdy nie zawiodłam się na zaproponowanym przez niego leczeniu. Jest konkretny i informacje, które przekazuje mi o moim zdrowiu są zawsze jasne i w pełni zrozumiałe. W dodatku jest przesympatyczny, u doktora zawsze czuję się komfortowo na wizytach

Wspaniały lekarz, fachowe podejscie do pacjenta i trafna diagnoza dlatego szybko wrocilem do pełni sił, wszuscy lekarze powinny uczyć sie wspanialego podejscia do pacjenta od doktora. Polecam

Jestem bardzo mile i pozytywnie zaskoczony postawa Pana doktora. Kompetentny wyrozumiały na problem zdrowotny człowieka. Stara się ze wszystkich sił wytłumaczyć metody leczenia. Gratuluje Państwu tak kompetentnego i godnego zaufania lekarza. Oby więcej takich lekarzy to świat będzie prostszy i bardziej zrozumiały

Oby więcej takich lekarzy to świat będzie prostszy i bardziej zrozumiały

Bardzo dobry pełen zrozumienia lekarz. Potrafi wysłuchać pacjenta i stawia trafną diagnozę i leczenie. Polecam.

Polecam.

Wizyta przebiegła w moim odczuciu doskonale. Odrazu dało się odczuć że Pan doktor zaangażowany w to co robi, nie robi tego za kare jak można by sądzić po pracy niektórych .... Swoim profesjonalnym podejściem to mojego problemu wzbudził moje zaufanie - wysłuchał mnie, potem zadał konkretne przemyślane pytania , wystawił diagnozę i przepisał odpowiednie leki . Na pewno jest to lekarz godny zaufania -polecenia !

Wizyta przebiegła w moim odczuciu doskonale.
Na pewno jest to lekarz godny zaufania -polecenia !

Uprzejmość ponad normę. Wytłumaczenie i podejście do pacjenta również ponad normę. Empatyczny i godny polecenia

Polecam, jeśli będzie potrzeba, chętnie wrócę do tego lekarza na kolejną wizytę. Kompetentny, rzeczowy.