Abu Sitta Al drawi

Neurochirurg

Większość pacjentów zarzuca temu lekarzowi nieuprzejmość ale czy to jest najważniejsze?Jest kompetentnym bardzo dobrym specjalistą!!!!I to jest chyba najważniejsze.Od 6 lat leczyłam się u miłych lekarzy i prawie przestałam chodzić.Dopiero pan doktor mi pomógł.Jestem już po operacji i z dnia na dzień jest coraz lepiej.Polecam!!!!!!!Dziękuję panie doktorze!!!!Dorota L.

stąd moje negatywne odpowiedzi poniewaz ostatnio zostałam bardzo żle potraktowana przez tego lekarza,wręcz czułam się jako intruz który chce za dużo wiedzieć.Takie zachowanie nie przystoi lekarzowi!!!!

Ten typ lekarza nadaje się tylko żeby stać na bloku operacyjnym-tam jest swietnym specjalistą. Jeśli chodzi o podejście do pacjenta i prowadzenie go-masakra-w dalszym leczeniu bagatelizuje niepokojące objawy i zamiast szukać ich przyczyny i ją zwalczać każe zażywać silne środki przeciwbólowe.

Bardzo dobry Fachowiec, tylko ma kłopoty z porozumieniem się, przez co wydaje sie być nie miły. Jego wiedzy i kompetencji nie można mu odbierać. Ma leczyć i robi to z bardzo dobrym skutkiem

Operację kręgosłupa przeprowadził w grudniu 2008 roku. Udana w 100%. Bardzo dobry specjalista. Jest szorstki? Taki ma po prostu charakter. Gdybym miał wybrać to ponownie napewno tylko on. Z czystym sumieniem polecam.

Bylem u tego lekarza dwukrotnie i po obejzeniu zdjec kture mi zlecil stwierdzil ze jest potrzebna operacja niewyjasniajac przy tym na czym ona ma polegac a chodzi o operacje kregoslupa lekarz niema wspulczucia dla pacjenta i jest stronniczy ,stara sie szybko pozbyc pacjenta z gabinetu .niepolecam tego lekarza i omijajcie go jak najdalej poniewaz niema jak wspomnialwm podejscia do pacjenta.

Jak na razie byłam na jednej wizycie w Tucholi u tego doktora był dla mnie bardzo uprzejmy, wszystko wytłumaczył i czekam na następną wizytę i mam nadzieję że będzie tak jak za pierwszym razem. A lekarz też człowiek czasami ma lepsze czasami gorsze dni, swoje problemy i kłopoty trzeba zrozumieć drugiego człowieka.

Niepolecam tego lekarza najgorszemu wrogowi,przy wizycie w gabinecie niewyjasnia przyczyny ani leczenia choroby.Jest nieuprzejmy i niema podejscia do pacjenta,stara sie zbyc klienta jak to jest mizliwie najszybciej sie da z gabinetu.

Fatalny lekarz! Omijajcie go szerokim łukiem. Nie nawiązuje kontaktu, opryskliwy dla rodziny chorego, a co najgorsze, niekompetentny. Nie potrafi rozpoznać nawet pęknięcia czaszki widocznego na TK. Zdecydowanie nie polecam.