lek. dent. Adam Bałuch

3,6
3,5

A ja uważam że to fachowiec pierwsza klasa jak długo do niego chodzę tak jeszcze mi nie spier.... roboty tak jak inne Panie z Pszczyny (na dodatek brały jak za zboże ) Pan Adam jest konkretny i nie naciąga i nie niszczy niepotrzebnie zębów bo trzeba zarobić. Plomby które mam założone trzymają się już wiele lat nic nie wypadło nie pękło i wyglądają jak nowe. Wiele razy korzystałem z usług dodatkowych takich ja piaskowanie czy usuwanie kamienia i zawsze robił to perfekcyjnie nie trzeba było poprawiać. A co do ilości pacjentów każdy kto korzysta z jego usług wie jak ma zapisany kalendarz że ciężko się wbić ale jak zaboli to zawsze jak potrzebowałem czas znalazł nawet po godzinach pracy i był tak samo profesjonalny. Ja osobiście polecam Pana Adama na 1000%

Najlepszy dentysta w okolicy!! Pełen profesjonalizm, fachowość, wieloletnie doświadczenie, które sprawia, że wchodzi się do gabinetu z pełnym zaufaniem! Wspaniałe podejście do leczenia dzieci! Polecam, polecam! Albo lepiej nie, bo Pan Adam ma tylu wiernych pacjentów, ze nie trzeba mu robić reklamy...;-)

Doskonały fachowiec i lekarz! Walczy o każdy ząb i nie odpuszcza. Polecam każdemu!! Uratował mi wiele zębów skazanych przez innych na anihilację;p

odradzam Pana Bałucha zdecydowanie! byłam stałą pacjentką przez lata - wydawało mi się ze jest ok - zawsze szybko, zabawnie i myślałam ze fachowo. niestety - teraz wychodzą błędy- dwóch zębów już się pozbyłam a kolejne dwa do uratowania tyle że leczenie każdego zęba może kosztować fortunę - powtórna kanałówka i korona do zrobienia. a wszystko przez niedbale założone blomby które okazały się nieszczelne. Każdy z pozostałych zębów leczonych przez pana Bałucha do poprawy. I wiem ze nie tylko mnie to spotyka po leczeniu u tego stomatologa. Szkoda pieniedzy, czasu a przedewszystkim zębów!!!

Może i p.Adam przyjmuje 3 pacjentów na raz ale tylko wtedy gdy jednej osobie da znieczulenie i musi czekać aż zadziała więc w tym samym czasie może robić z zębami innego pacjenta a nie marnować czas. Ja nie mam z tym problemu bo czy czekam w poczekalni czy na fotelu to bez różnicy . A co do wcześniejszych komentarzy to skoro p.Adam ma 90 minutowe spóznienie to nie wydaje sie wam ,że dlatego bo porządnie zrobi zęba a nie śpieszy się tylko dlatego , że inni czekaja na drzwiami? Cenie tego lekarza i do innego napewno bym juz nie poszła .

Polecam tego dentystę, fachowa i rzetelna robota. Leczę zęby u tego lekarza ja i moja rodzina już od kilkunastu lat. Nigdy nie było jakichkolwiek problemów z wyleczonymi zębami, a jak była potrzeba to i godzinę spędziłem z rozdziabioną paszczą.Gorąco polecam, robi raz a dobrze.

Polecam tego dentystę podchodzi rzetelnie do pracy stara się jak najlepiej wykonać usługę, osobiście mam już założonych 9 plomb światłoutwardzalnych, które już wytrzymują od ponad 8 lat i więcej. Co do tych pacjentów którzy mają problem, że dentysta przyjmuje 3 osoby naraz, to jest jego sprawa i świadczy wyłącznie o tym, że umie wykorzystać każdą minutę w czasie gdy jedna osoba jest pod narkozą,to druga ma borowanie zęba. Także tym, którym to przeszkadza niech zamkną wredne jadaczki i szukają szczęścia gdzie indziej.

Czas to świętość dla klienta, który nie może się spóźnic 5 min, ale Pan Bałuch może przyjąć klienta nawet z 90 min opóźnieniem, brak szacunku dla klienta i jego czasu, ciąły pośpiech, a szczytem jest obsługa 3 pacjentów w jednym czasie na 3 fotele. To skutkuje niską jakością, kiedyś jak robił jednego pacjenta na raz było super, ale teraz to jedna wielka porażka. Wyposażenie gabinetu również ma już wiele wiele lat. Jedyna zaleta, to czasami jest wesoło, ale chyba nie po to chodzi się do dentysty. Odradzam - szkoda czasu.

Wyposażenie gabinetu również ma już wiele wiele lat.
Odradzam - szkoda czasu.

Najlepszy dentysta na świecie! Chodzę do niego już od jakiś 10 lat. Byłam kilka razy u innych stomatologów ale w porównaniu do p. Adama są kiepscy. Polecam wszystkim:)

polecam dentyste.jest najlepszy w okolicy Pszczyny mam 5 dzieci wiec bylam juz u wielu innych.adam jest konkretny.