lekarz Adam Bazyli

Podejście do pacjenta,fachowość pełen profesjonalizm. Godny polecenia lekarz. Pacjent poinformowany ze szczegółami o swoim przypadku i sposobie leczenia.Bardzo dziękuję.

Bardzo kompetentny lekarz. Powiedział jasno i wyraźnie na czym będzie polegało moje leczenie i spokojnie wytłumaczył co robić a czego nie. Miałem już okazje leczyć się u innych ortopedów jednak moje doświadczenia nie zawsze były dobre. W końcu trafiłem do lekarza którego naprawdę warto polecić.

Bardzo miły lekarz, godny polecenia. Zawsze rozmawia z pacjentem o chorobie. Tylko nie potrzebnie inni mało kompetentni lekarza sie wtracaja przez co czlowiek cierpi. Najlepszy lekarz ortopeda w Wałczu polecam

Bardzo miły lekarz. Troskliwie i fachowo zajął się moją córeczką. Pomimo bardzo bolesnego zabiegu, mała z uśmiechem wspomina wizytę u pana doktora. Dziękujemy

Wciąż poszukujesz " Piła"?

ulica Ogińskiego 11/1

Magdalena Mierzejewska