lekarz Adam Bycul

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia i zaufania, podchodzi do pacjenta ze spokojem i sercem wysłucha, dobrze stawia diagnozę choroby, znający się na chorobie, prowadzi mnie od kilku msc. Polecam doktora Bycula.

Bardzo polecam Pana doktora. Zawsze pomocny i chętny do wysłuchania wszystkich problemów. Podchodzi z sercem do pacjenta. Potrafi dobrze doradzić w każdej kwestii. Okazuje dużą cierpliwość i empatię do drugiego człowieka.

Bardzo polecam Pana doktora.

Znam Lekarza od kilku lat. Jest uczynny, sumienny, uprzejmy, godny polecenia. Czuję się bezpieczna jako pacjentka, bo Lekarz cierpliwie tłumaczy choroby i skutecznie leczy.

Lekarz godny polecenia, konkretne podejście do pacjęta. Potrzebowałem pomocy i ją otrzymałem. Nie zawiodłem się

Fatalny lekarz. Nie polecam. Raczej odradzam. Arogancki, wyśmiewa się z pacjentów, mam po nim traumę po kilku latach do dziś