lekarz Adam Chruściel

Witam, zgadzam się z poprzednimi komentarzami. Ja również po wizycie u dr Chruściela uważam, że jest bardzo kompetentny. Poświęca duzo uwagi pacjentce i wszystko dokładnie tłumaczy. Sporządza bardzo szczegółowy wywiad na pierwszym spotkaniu i jest bardzo kulturalny w trakcie wizyty. Polecam

Ja też poznałam go przypadkiem w szpitalu. Zaczęłam rodzić miesiąc przed terminem i akurat Pan Doktor miał dyżur. Gdyby nie jego zainteresowanie pewnie nie miałabym cudownej córci. Lekarka prowadząca moją ciążę /dr Bazanowska - strzeżcie się jej!!!/, przez cały jej przebieg nie zauważyła, że dziecko ma wrodzoną wadę! Ja też poznałam go przypadkiem w szpitalu. Zaczęłam rodzić miesiąc przed terminem i akurat Pan Doktor miał dyżur na oddziale. Gdyby nie jego zainteresowanie pewnie nie miałabym cudownej córci. Lekarka prowadząca moją ciążę /dr Bazanowska - strzeżcie się jej!!!/, przez cały jej ...

Ja też poznałam go przypadkiem w szpitalu. Zaczęłam rodzić miesiąc przed terminem i akurat Pan Doktor miał dyżur na oddziale. Gdyby nie jego zainteresowanie pewnie nie miałabym cudownej córci. Lekarka prowadząca moją ciążę /dr Bazanowska - strzeżcie się jej!!!/, przez cały jej przebieg nie zauważyła, że dziecko ma wrodzoną wadę!
Pan Doktor Chruściel zrobił mi badanie USG, od razu zauważył nieprawidłowość, oczywiście wezwał na konsultację lekarza z oddziału noworodków, który potwierdził diagnozę. Zaraz wytłumaczył mi co to za wada, jaka jest przyczyna i co może czekać dziecko w przyszłości. Nie dał mi odczuć, że córka może umrzeć /raczej na Chirurgii Dziecięcej straszyli, że jest taka możliwość, ale będąc tam miesiąc zauważyłam, że prawie każdemu przedstawiają taki scenariusz /.
Zaproponowano mi poród w Szpitalu na Lwowskiej ponieważ i tak dziecko tam trafi na Chirurgię Dziecięcą a bezpieczniej dla dziecka będzie jeśli dotrze tam w moim brzuchu a nie w inkubatorze karetką. Po porodzie na wizytę już wiedziałam, że nie wrócę do poprzedniej lekarki tylko właśnie do niego. Bardzo się ucieszył, że z córką jest wszystko ok.
Bardzo polecam tego lekarza jeżeli chodzi o zainteresowanie, wiedzę i spostrzegawczość. Jaki jest w szpitalu i jak prowadzi ciążę niestety nie mam doświadczenia, jeszcze ;)

Niestety, pan doktor nie zauważył zatrucia ciążowego, poród zakończył się ogromnymi komplikacjami, w zasadzie dostałam drugie życie - słowa innych lekarzy, czasem rutyna gubi, dla lekarza jest to nietrafiona diagnoza, dla pacjenta ból, strach i żal...

Same 5 mówią za siebie. Nic dodać nic ująć.

Same 5 mówią za siebie. Nic dodać nic ująć.

Pana doktora poznałam w szpitalu,chociaż nie byłam jeszcze jego pacjentką,a już mi bardzo pomógł.Jako lekarza uważam za bardzo dobrego i sympatycznego.Każdej pacjentce poświęca dużo czasu,jednym słowem wzbudza duże zaufanie .Z czystym sumieniem mogę polecić pana Dr.Chruściela jako osobę kompetentną w swoim zawodzie.

super fachowiec wspaniały lekarz bardzo polecam dzięki niemu zaszłam w ciąże

super fachowiec wspaniały lekarz bardzo polecam dzięki niemu zaszłam w ciąże

Lekarz z klasą. Kulturalny, rzeczowy, delikatny, anielsko cierpliwy - wizyta jak żywcem wzięta z "Leśnej Góry". Fantastyczny lekarz i człowiek. Kiedyś przyjmował w Medyku na Szopena i Promedice na Pl. Wolności, ale z tego co słyszałam przeniósł się na Zalesie.