Adam Durczok

Dziś miałam wizyte , polecam bardzo !!!!!

Dziś miałam wizyte , polecam bardzo !!!!!

JESTM ZADOOLONA ,POLECAM INNYM.GODNY ZAUFANIA UCZCIWY LEKARZ

JESTM ZADOOLONA ,POLECAM INNYM.GODNY ZAUFANIA UCZCIWY LEKARZ

Ale głupoty wypisujecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja piernicze!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szok normalnie dla tych słów waszych!!!!!!!!!!! Pan Adam Durczok jest miły i zawsze usmiechnięty można z nim pogadać o wszystkim. Zawsze mówi prawde. Ja niewiem co wy złego w nim widzicie!!!

Mam bardzo złe zdanie o tym stomatologu, poszłam do niego w sytułaci awaryjnej gdyż mój stomatolog był niedostępny. Wypadł mi częściowo fleczer z zęba a pan doktor zamiast oczyścić ząb i założyć na nowo to zapląbował mi część fleczera wraz z watą. Po roku poszłam na kotrolę, moja pani doktor zaniepokoiła się gdyż ząb by siny, rozwierciła go i wyciągneła reszte waty. Niestety zęba nie dało się uratować. Straciłam przez tego pana ząb.

POLECAM BARDZO!!! DOBRY STOMATOLOG.. ZAWSZE MIŁY, USMIECHNIETY, WYTŁUMACZY CHOROBE I DORADZI JAK DBAC O ZĘBY..

POLECAM BARDZO!!!

DOBRY STOMATOLOG..

ZAWSZE MIŁY, USMIECHNIETY, WYTŁUMACZY CHOROBE I DORADZI JAK DBAC O ZĘBY..

Jak najbardziej polecam tego dentysty,chodzę do niego od małego i nigdy nie miałam żadnych uwag do niego.

Jest nie miły dla dzieci,wyzywa je np. "ale jesteś dupa" , czy tak zwraca się lekarz do dziecka?

bardzo oddany,pogodny nie stwarza problemów podczas wizyt tak jak to robią inni bardzo polecam