Adam Gawron

Pulmonolog

3,9

Super Lekarz!!! Godny polecenia!! Chce naprawdę pomoc Dr.z jajami. Dużo czasu mi poświecił aby mi pomoc!! Rzadko spotykane!! Pozdrawiam

Pozdrawiam

Dr Adam Gawron, pulmonolog. Niestety opinie nt. tego lekarza są mocno przekłamane. Podczas wizyty kiedy Pacjent poprosił o skierowanie na badanie specjalistyczne, lekarz niechętnie je wystawił i powiedział żeby więcej się do niego nie rejestrować. Czy tak powinien postąpić lekarz, który ma pomóc Pacjentowi i go leczyć?

Dr Gawron to najlepszy specjalista jest profesjonalny przyjeżdżamy aż z Malborka polecamy go wszystkim chorym polecamy wszystkim nasz kolega też leczy się u Pana Doktora

Najlepszy lekarz z powołania Leczymy sie z mężem kilkanaście lat u Pana Doktora .Jest poprostu najlepszy ;-)

Najlepszy (i jedyny z powolania) lekarz w przychodni Srodmiescie na ul. Armii Krajowej w Gdyni. Konkretny, z jajem - wyjatkowy POLECAM

Lekarz bardzo dobry, z powołania, nie bagatelizuje sprawy, dużo mu zawdzięczam. Od innych pacjentów też słyszę same dobre opinie.

POLECAM bardzo dobry lekarz przyjął mnie i poprowadził w kierunku dalszego leczenia gorąco polecam ARTUR

Lekarz który realnie podchodzi do pacjenta, dzięki temu nie odczuwa się, że jest to państwowa przychodnia i jesteśmy skazani na beznadziejne długotrwałe leczenie. Lekarz z powołania, który chce pomagać. Czekając w poczekalni można usłyszeć wiele pozytywnych opinii od pacjentów.

Swietny lekarz, niemam żadnych zastrzeżeń,oby wiecej takich speecjalistów.

Swietny lekarz, niemam żadnych zastrzeżeń,oby wiecej takich speecjalistów.

Lekarz nie przyjął mnie tylko dlatego że spóźniłem się 2 minity!! Nie obchodziło go to że były korki, oraz fakt że dzisiaj miałem zacząc pracę!, po prostu żenada, Nie polecam!!

Lekarz nie przyjął mnie tylko dlatego że spóźniłem się 2 minity!!
Nie polecam!!