Adam Gawron

Pulmonolog

Dr Gawron to jakieś nieporozumienie!!! Leczył moją mamę przez ponad rok nawet jej nie badając. Ciągle mówił, że jest wszystko dobrze a mama coraz gorzej się czuła. Poszliśmy prywatnie do innego lekarza i okazało się, że Dr Gawron cały czas nie widział, że są poważne zmiany w płucach! Nie polecam lekarza! Po prostu dramat! Najgorszy lekarz, polecam omijać szerokim łukiem a doktorowi radzę się zastanowić czy dalej chce "Leczyć" ludzi

No niestety, leczę się u tego lekarza ponad 10 lat, a gdy potrzebowałam porozmawiać o TK to mnie przyjął. Nawet nie zapytał o co chodzi. Rezygnuję z niego.

Dr.Adam Gawron,to najlepszy Pulmonolog w Trójmieście,leczę się u Pana Doktora sporo lat,zawsze konkretny,bardzo pomocny miły i uprzejmy. Wiadomo, najgorzej jak jakaś choroba dopadnie człowieka ale gdyby każdy lekarz był taki jak Pan Dr.Gawron to aż by się chyba ,,chciało chorować''. Każdemu z pacjentów szczerze POLECAM Pana Doktora. Pozdrawiam.

Każdemu z pacjentów szczerze POLECAM Pana Doktora.
Pozdrawiam.

Dr Adam Gawron, pulmonolog. Niestety opinie nt. tego lekarza są mocno przekłamane. Podczas wizyty kiedy Pacjent poprosił o skierowanie na badanie specjalistyczne, lekarz niechętnie je wystawił i powiedział żeby więcej się do niego nie rejestrować. Czy tak powinien postąpić lekarz, który ma pomóc Pacjentowi i go leczyć?

Super Lekarz!!! Godny polecenia!! Chce naprawdę pomoc Dr.z jajami. Dużo czasu mi poświecił aby mi pomoc!! Rzadko spotykane!! Pozdrawiam

Pozdrawiam

Najlepszy lekarz z powołania Leczymy sie z mężem kilkanaście lat u Pana Doktora .Jest poprostu najlepszy ;-)

Najlepszy (i jedyny z powolania) lekarz w przychodni Srodmiescie na ul. Armii Krajowej w Gdyni. Konkretny, z jajem - wyjatkowy POLECAM

Lekarz bardzo dobry, z powołania, nie bagatelizuje sprawy, dużo mu zawdzięczam. Od innych pacjentów też słyszę same dobre opinie.

POLECAM bardzo dobry lekarz przyjął mnie i poprowadził w kierunku dalszego leczenia gorąco polecam ARTUR

Swietny lekarz, niemam żadnych zastrzeżeń,oby wiecej takich speecjalistów.

Swietny lekarz, niemam żadnych zastrzeżeń,oby wiecej takich speecjalistów.