lekarz Adam Gryszka

Nie wiem jak opisać swoją wdzięczność.. Długie lata zmagania się z dolegliwościami które utrudniały mi funkcjonowanie w życiu codziennym, wizyty u różnych ginekologów..którzy niestety zawiedli mnie.Zawdzięczam doktorowi uratowanie mi życia, jako jeden lekarz wykrył chorobę i wdrożył szybkie leczenie. Doktor Adam jest lekarzem z powołania wspaniały człowiek z duża empatia i kompetencjami w swojej specjalizacji. Nigdy nie spotkałam się z takim podejściem lekarza jakie ma dr. Adam. Serdecznie polecam. Bardzo Panu Dziękuję ❤ że w wieku 36lat mogę dalej spełniać swoje marzenia!

Nigdy nie spotkałam się z takim podejściem lekarza jakie ma dr. Adam.
Serdecznie polecam.

Bardzo Panu Dziękuję ❤ że w wieku 36lat mogę dalej spełniać swoje marzenia!

Polecam pana Gryszkę. Lekarz z indywidualnym, przyjaznym nastawieniem, co sprawia, że stres związany z wizytą zostaje za drzwiami gabinetu. Pan doktor wysłucha, wie jak pomóc, zleca potrzebne badania, jest cierpliwy i wyrozumiały. Naprawdę polecam!

pan Doktor to najlepszy lekarz jakiego znam. mega sympatyczny, zawsze miły i uśmiechnięty. poważnie podchodzi do swojej pracy i ma doświadczenie co widać podczas wizyt. w sytuacji zagrożenia dziecka szybko reaguje i zawsze jest pod kom. był przy moich dwóch porodach i prowadził moją drugą ciążę. godny polecenia.

Witam, Pan doktor Gryszka jest dotąd najlepszym lekarzem jakiego spotkałam - nie mam już zamiaru zmieniać. Prowadził moją I-szą ciążę, asystował przy cięciu cesarskim. Rewelacyjne podejście do pacjentek, poświęca dużo czasu, bardzo rozważnie wystawia diagnozę, szybko działa... Same superlatywy

Witam,

Doskonały specjalista. Cieszę się, że trafiłam do niego. Szybko zdiagnozował, skierował do szpitala, sam operował i otoczył odpowiednią opieką.Dla mnie jest to lekarz godny zaufania, bardzo sympatyczny, kontaktowy a przede wszystkim kompetentny. Polecam gorąco

Lekarz, którego naprawdę warto polecić. Uprzejmy, potrafi naprawdę rozmawiać z pacjentką, poświęca tyle czasu ile potrzeba....no cóż po prostu lekarz jakiego ze świecą szukać.

Polecam, Dr. Gryszka bardzo przyjaźnie podchodzi do pacjentki, tłumaczy wszystko i jest bardzo dokładny w swych ocenach.Poświęca Pacjentowi dużo czasu. Prowadził moją ciąże i dzięki dokładnemu badaniu USG wykrył pewne anomalia w główce mojego syna, dzięki temu zostałam skierowana na dalsze badania...na szczęście synek urodził się zdrowy.Jedyny mały minus do Pana Dr.Gryszki to-spóźnianie się, ale w naszym kraju czekanie na wizytę u lekarza to norma.