lekarz Adam Jakubiec

Pulmonolog

1,3

Witam! Stanowczo odradzam wizytę u Pana Doktora. Pierwsze pytanie jakie zadał Dr brzmiało "Czy jest Pani zaszczepiona?" Po odpowiedzi już nie spodziewałam się, że potraktuje mnie poważnie. Po wizycie okazało się, że wszystkie moje deleglowosci są wymyślone, a choroba symulowana. Była to moja pierwsza wizyta u Dr, z pewnością ostatnia.

Witam!
Stanowczo odradzam wizytę u Pana Doktora.
Pierwsze pytanie jakie zadał Dr brzmiało
z pewnością ostatnia.

U pana doktora byłem z plwociną z krwią po zbadaniu pan doktor stwierdził że symuluje a krew w flegmie jest od wymuszanego kaszlu .

Dzień dobry,na wizytę poszedłem z ostrym zapaleniem ścięgna Achillesa,na początek pan dr nie był w ogóle znaleźć mojej karty,był rozkojarzony strasznie niemiły.Do badania ścięgna poprosił abym ściągnął obuwie zobaczył jedną i drugą nogę(ścięgna)po czy oznajmił że nic nie widzi.Poprosiłem grzecznie o skierowanie do ortopedy stanowczo odmówił,następnie powiedziałem ze ze względu na inne schorzenia przyjmuje już leki i poprosiłem o zapisanie zastrzyków przeciwzapalnych i przeciwbólowych i tu się zaczęło.Jak w ogóle śmiem się odzywać i to ja jestem pacjentem a pan dr przepisze co sam uzna za stosowne.I tak przepisał saszetki do rozpuszczania dla kobiet z bulamai menstruacyjnymi i zel do smarowania Traumon który notabene można kupić bez recepty.Stanowczo odradzam wizyty u tego pseudo doktora!!!!!!!!!!!!!!!