Lekarze Siedlce

lekarz Piotr Kołodziej

Internista, Kardiolog

Sokołowska 87/3
08-110 Siedlce

Sytuacja z dzisiaj, godzina 9.00 w szpitalu na Józefowie. 30 letnia dziewczyna z atakiem ozt, silnymi bólami została wygoniona przez pana "lekarza", nawet nie doktora. Nie podjęto w stosunku do niej żadnego badania, dodatkowo została zwyzywana przez medyka od "gówniarz" i że przychodzi z taką blachostka. Na koniec wezwał on ochroniarza, który miał wyprowadzić pacjentkę ze szpitala. Wszystko można było usłyszeć na korytarzu, gdyż pan "lekarz" ma tak donosny głos ...
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Barbara Krzyżaniak

Laryngolog

Gabinet prywatny
ul.Kilińskiego
08-110 Siedlce

UWAGA! Ludzie jak najdalej od tego weterynarza !!! Kobiecina powinna już 100 lat temu pójść na emeryturę.Jej wiedza w zakresie laryngologii jest jak za czasów króla świeczka.Jestem przekonana,że na kursy i szkolenia to od wielu lat nie jeździ.Świadczą o tym jej metody leczenia i przede wszystkim badania.Podczas pierwszej wizyty pani K. wygrzebała z KIESZONKI-SPODNI zapalniczkę, aby ogrzać lustereczko,które wsadziła mi do gardła. W ogóle nie liczy się z pacjentem,który przychodzi ...

lekarz Bożena Grabarska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego RM-MEDITRANS
ul. bp. Ignacego Świrskiego 38
08-110 Siedlce

Pani doktor jest zawsze nadąsana i mało uprzejma. Robi łaske ze wystawi skierowanie do specjalisty lub na dodatkowe badanie tłumaczac ze dziecko symuluje gdyz pewnie nie chce isc do szkoły. Nie polecam . Odradzam

lekarz Robert Wądołowski

Siedlce

Pogarda dla pacjenta na wyjątkową skalę, brak empatii do drugiego człowieka,co dyskwalifikuje tą personę do wykonywania zawodu lekarza.

lekarz Marcin Cabaj

Psychiatra

Szpital
Starowiejska 15
08-110 Siedlce

Mało kompetentny, leniwe podejście do pacjenta, nie potrafi leczyć. Naraziło mnie to tylko na stratę czasu i zdrowia oraz brak postępów w leczeniu. Po zmianie na innego lekarza, widzę teraz ogromną różnicę. Moja opinia ma na celu pomóc innym pacjentom.
Opinia dodana przez: A

lek. dent. Adam Bondarczuk

Mazurska 1 (Poradnia POZ)
08-110 Siedlce

Nie polecam Przychodni na Mazurskiej Odmówił zacementowania mostu przed sylwestrem bo nie mial materiału.

lek. dent. Joanna Szewczak-Mucha

Przychodnia POZ Nr 5
Sienkiewicza 3
08-110 Siedlce

Absolutnie nie polecam. Lekarka w mentalu zatrzymała się na stomatologii lat 90! Niesympatyczna w stosunku do pacjenta, bez personalnego kontaktu, nie reagująca na sugestie pacjentki o niedziałającym znieczuleniu. Zarozumiała i ignorująca ból. Nigdy więcej! Kolejna wizyta z rozgrzebanym zębem odbyła się już gdzie indziej.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Mirosława Azzam

Osiedlowa 4/88
08-110 Siedlce

Wizyta w przychodni przyszpitalnej w dniu dzisiejszym zakończyła się płaczem pacjentki przez nieludzkie traktowanie Pani Azzam, pacjentka która zgłosiła się z bólem uniemożliwiajacym chodzenie przez rwe kulszowa i bólem brzucha, który trwa od tygodnia i nadaje się do dalszej diagnostyki po określeniu objawów usłyszała z nerwami, cytuje" ale czego Pani ode mnie oczekuje?!!!" Gdy pacjentka chciała pokazać jak wygląda nienaturalnie jej brzuch pani "Doktor" nie oderwała wzroku od monitora komputerowego ...
Opinia dodana przez: D.G.

lekarz Grażyna Bembenek

Poliklinika w Siedlcach
Starowiejska 66
08-110 Siedlce

Niestety nie polecam Pani Doktor. Brak jakichkolwiek kompetencji do wykonywania zawodu. Jest to również opinia wielu osób, które znam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Elżbieta Olszewska-Kindziuk

Neurolog

Gabinet prywatny
ul.Kilińskiego
08-110 Siedlce

Aboslutnie nie polecam Pani doktor. Usłyszałem od Pani że jestem stary uwaga mam 47 lat i że mają mnie boleć plecy! Dr nie wykanała badania fizykalnego ani nie sprawdziła wyników badań obrazowych. Po co Pan przychodzi podczas pandemi? Absolutnie odradzam wizytę u tej Pani.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Janusz Karpiński

Siedlce

Tydzień po bardzo silnym stłuczeniu kolana wizyta kontrolna u dr. Kar... Lekarz używa zwrotu typu Siada, mówi i jest nie dość że niesympatyczny to i nie dokładny. Ma lekceważący stosunek do pacjenta i w dokumentach pisze nieprawdę. Otóż lekarz powiedział, że jest płyn w kolanie ,ale nie będziemy wyciągać, żeby nie zaszkodzić, a w karcie wpisał, że kolano suche. Następnie zakończył leczenie, nie pytając czy potrzebna jest rechabilitacja i jakieś ...
Opinia dodana przez: Gudii

lek. dent. Anna Nurzyńska

DENTICA Przychodnia Stomatologiczna
ul. Józefa Piłsudskiego 20
08-110 Siedlce

50zl za konsultację, na której odmówiła zacementowania na zyczenie pacjenta a inny stomatolog zrobił to bez problemu. Nie polecam

lekarz Zofia Hajduk-Gasiuk

Zygmunta Vogla 49
08-110 Siedlce

Brak wrażliwości, traktowanie pacjentów z góry, podnoszenie głosu. Unikajcie tej lekarki jak ognia.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Monika Chajewska-Zielińska

Stomatolog, Ortodonta

08-110 Siedlce

Nie polecam!!!!!! Krętaczka zarabiająca na pseudo leczeniu. Po zmianie lekarz połowa zamków do przeklejenia z powodu naklejenia na różnych wysokościach, gdzie poniosłem dodatkowy koszt. Po prośbie o kserokopie dokumentacji w celu przeniesienia się Pani Doktor Zielińska chcąc zaszkodzić wpisała w kartę niezgodne z prawda swoje widzimisię. Wiecznie kolejki, opóźnienia, zmiany cenników-oczywiście rosnące ceny. Wizyty dla sztuki.
Opinia dodana przez: Były pacjent

lekarz Lazkin Ahmad

Ginekolog położnik, Anestezjolog

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej
Księcia Józefa Poniatowskiego 26
08-110 Siedlce

Gorszego "lekarza" trzeba poszukać. Kobiety jeżeli chceci urodzić zdrowe dziecko i utrzymać ciąże w żadnym przypadku nie dajcie się w ręnce tego "człowieka" !!!
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Zbigniew Kasprowicz

Kardiolog, Internista

lekarz Anna Wielogórska

Onkolog

lekarz Elżbieta Wierzchowska

Iwaszkiewicza 46

Ewa Dłużniewska-Furmanek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Femina" Poradnia Położniczo- Ginekologiczna
Wojska Polskiego 34A

lekarz Damian Antosik