Lekarze Siedlce

lekarz Erika Madoń

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "VITA-DENT" s.c.
Ks. Niedziałka 14
08-110 Siedlce

Lekarz nie godny polecenia. Zero informacji o chorobie i jej rowiazaniach. Jedynie wyciąć albo czekać na gorsze wyniki. Szkoda czasu na stanie w kolejce na wizytę.

dr n. med. Ewa Gołębiewska

Laryngolog

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

Nie polecam! Pani doktor nie ma podejścia do pacjenta, zero wrażliwości. Wizyta prywatna... Przyszłam z bólem uszu, gardła. Badanie trwało może 10sekund, nie wiem czy wgl zdążyła zobaczyć czy w uszach, nosie i gardle jest dobrze, ale stwierdziła że wszystko jest ok, nie chciała słuchać mojej dalszej wypowiedzi i powiedziała żebym zrobiła test na covid... Nic nie doradzi, zdecydowanie lekarz nie z powołania! Niestety oby takich przypadków coraz mniej...
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Alicja Serafin

Pediatra, Pulmonolog

Pułaskiego 1/3 lok. 10
08-110 Siedlce

Kobieta powinna dawno przejść na emeryturę i ewentualnie niech leczy swoich wnukow. Porażka kobieta z tylo letnim doświadczeniem nie potrafi zbadać dziecka, nie zagląda ani do uszu ani gardła. Za każdym razem przeziębienie tylko. A o wpisaniu opieki? Zapomnij jak już człowiek czegoś mocniej nie powie to nie ma szans. Katar nie choroba. A z kataru wyszło zapalenie ucha.
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Janina Wójcikowska

Bolesława Krakówki 7
08-110 Siedlce

Lekarka bardzo miła, uprzejma. Polecam ją przy typowych problemach ginekologicznych. Nie zajmuje się leczeniem niepłodności.

lek. dent. Barbara Bochenek

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Femina" Poradnia Położniczo- Ginekologiczna
Wojska Polskiego 34A
08-110 Siedlce

Całkowicie nieprofesjonalne podejście do pacjenta. P. Bochenkowie odmówili leczenia mojej przyjaciółce, która jest w ciąży. Uznali to za nieopłacalną sprawę i zaproponowali leczenie prywatne albo przeniesienie się do innej przychodni. Karygodna sprawa i wstyd. Gorąco nie polecam!!!!

lekarz Joanna Orchowska

Pulmonolog, Alergolog

Sokołowska 81 lok. 30
Siedlce

Moi drodzy radzę ustrzegać sie od wizyt u tej alergolog. Zmarnowała zdrowie mojemu synkowi. Opiszę sytuację. Trafiłam do gabinetu prywatnego ponieważ słyszałam raczej dobre opinie. Niestety ja nie mogę powiedzieć o niej nic dobrego. Dziecko miał podwyższone IGE, chorowało od długiego czasu jak nie na oskrzela to płuca. Trafiliśmy do dr Orchowskiej. Nie robiąc dziecku testów ani dodatkowych badań dr Orchowska stwierdziła że to astma oskrzelowa. Podała 2 latkowi całą ...

lekarz Magdalena Daniel

Chirurg dziecięcy

Siedlce

Polecam Panią doktor z całego serca. Do końca życia będę wdzięczna że na nią trafiliśmy. U syna był bardzo beznadziejny przypadek mowa o wrastających paznokciach. Nawet podolog nie chciał się podjąć. A Pani doktor tak pięknie wyprowadziła paznokcie ,że aż miło. Ma kobieta głowę na karku, może nie jest bardzo wylewna ale w 100% jest lekarzem z powołania.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Witold Milczarek

Centrum Dyspozytorskie
Czerwonego Krzyża 45
08-110 Siedlce

lekarz z powołania, takich jak on już prawie nie ma, prowadził moje dwie ciąże i gdyby nie fakt, że w chwili obecnej nigdzie nie przyjmuje to za żadne skarby świata nie zmieniłabym go na innego, to jedyny lekarz do którego miałam 100% zaufanie.
Niesamowicie empatyczny lekarz. Podczas wizyty Pan Doktor stwarza bezpieczna i miłą atmosferę, zachęcającą do otworzenia się. Jest przy tym bardzo kompetentny. Lekarz z powołania. Wiedza i zaangażowanie w relacji pacjent doktor na najwyższym poziomie. Wyjaśnia dokładnie mechanizmy powstawania choroby, sposoby leczenia. Poczucie opieki oraz humoru płynące od Doktora są bardzo pomocne. . "(...) Leczenie to relacja lekarz-pacjent, unikalna i potężna metoda pomagania, humanistyczna a nie biologiczna. Medycyna to sztuka, a ...
Opinia dodana przez: El Be

dr n. med. Henryk Komoń

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Siedlce

Znakomity lekarz i chirurg. Wspaniałe podejście, szczera informacja jaki scenariusz należy podjąć aby były oczekiwane efekty. Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marta Kwaczyńska

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczno Diagnostyczne Sp. z.o.o.
ulica Niklowa 9
08-110 Siedlce

Pani doktor była super uprzejma i miła. Dokładnie przeanalizowała moje badania. Wytłumaczyła to czego nie rozumiałem. Zleciła kolejne badania z racji mojego wieku emerytalnego. Przebadała mnie również, jak za dawnych czasów bywało. Słowem bardzo polecam wszystkim. Doskonały lekarz pierwszego kontaktu - w mojej opinii.
Opinia dodana przez: Leszek

lek. dent. Ewa Warszawska

Kraszewskiego 1
08-110 Siedlce

Nie polecam. Pani jest bardzo miła, ale nie dezynfekuje rękawiczek. W miejscach gdzie mnie dotykała zostawiła bolesne bąble. Wiem, że nie jestem jedyną osobą która tak miała po wizycie u niej

lekarz Maria Łyczywek-Zwierz

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1
Piłsudskiego 49
08-110 Siedlce

Niezwykle miły kontakt, ogromna wiedza, umiejętności i postawa pani doktor. Jak najbardziej polecam wszystkim tym, którzy potrzebują pomocy i wiedzy wyjątkowego lekarza, skutecznego, oraz odpowiadającego oczekiwaniom.
Opinia dodana przez: Ula
Dobrze tlumaczy, starszy czlowiek zrozumie, można porozmawiac o różnych rzeczach, nie tylko o sercu, ale też o innych chorobach współistniejących.
Opinia dodana przez: Fedorowicz

lekarz Adam Haczkur

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Siedlce

Konkretny,rzeczowy ,dobry fachowiec.Do tego jeszcze uprzejmy i życzliwy.Polecam z całego serca. Mi bardzo pomógł.
Najlepszy lekarz w siedlcach polecam kazdej:)

lekarz Robert Kandyba

ul. gen. Józefa Bema 113
08-110 Siedlce

Super lekarz, sympatyczny, zna się na rzeczy, konkretny, generalnie to dobry ortopeda któremu zależy na pacjencie.
Opinia dodana przez: Jarosław

dr Andrzej Demczuk

PORADNIA GIN-POŁ
mazurska
Siedlce

Pan doktor prowadził moja pierwszą ciążę i z pełną świadomością mogę go polecić każdemu. Wielu zarzuca mu gburowatość i małomówność, ale pan doktor po prostu nie mówi rzeczy niepotrzebnych, a wizyty u niego to nie są pogaduchy przy herbatce. Nie spotkałam się z sytuacją, żeby nie odpowiedział na moje pytanie. Jeśli uważałam, że nie dowiedziałam się wszystkiego, to zawsze dopytywałam i bez problemu odpowiedź dostawałam. Zawsze pytał jak się czuję, ...
Opinia dodana przez: K.

lekarz Anna Witkowska

Neurolog dziecięcy

Ośrodek Medycyny Pracy VIS
ulica gen. F. Kleeberga 2
08-110 Siedlce

Pani dr. przyjęła nas pomimo spóźnienia, za co dziękuję i to jedyny plus. Wizyta z 3 -latkiem ze zdiagnozowanym autyzmem. Dziecko źle znosi wszystkie wizyty, płacze, rzuca się,ucieka, trzeba wnosić je i trzymać na sile. Pani dr była wyniosla, chłodna, wyraźnie poirytowana. Za teksty -mnie nie interesuje skąd ktos przyjeżdża, jeżeli nie potrafi być punktualny to niech poszuka sobie innego neurologa - nikt nie musi dawać Pani zaleceń, sama powinna ...

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Morawski

Laryngolog, Audiolog

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej
Księcia Józefa Poniatowskiego 26
08-110 Siedlce

Godny polecenia. Profesjonalista .Bardzo uprzejmy .Nie ma problemu z kontaktem .Jeśli nie może odebrać telefonu oddzwania.Bardzo polecam Pana profesora
Opinia dodana przez: Aleksander