lekarz Joanna Orchowska

3,5
3,9
3,5
3,1

Moi drodzy radzę ustrzegać sie od wizyt u tej alergolog. Zmarnowała zdrowie mojemu synkowi. Opiszę sytuację. Trafiłam do gabinetu prywatnego ponieważ słyszałam raczej dobre opinie. Niestety ja nie mogę powiedzieć o niej nic dobrego. Dziecko miał podwyższone IGE, chorowało od długiego czasu jak nie na oskrzela to płuca. Trafiliśmy do dr Orchowskiej. Nie robiąc dziecku testów ani dodatkowych badań dr Orchowska stwierdziła że to astma oskrzelowa. Podała 2 latkowi całą reklamówkę leków i dodatkowo zaleciła wypsiukanie allergofem wsyztsko co moze mieć roztocza w domu. Po podaniu leków dziecku stan zdrowia zaczął się pogarszać. Zadzwoniłam do dr Orchowskiej ponieważ tak się umawiałyśmy że w razie jakiś wątpliwośći zadzwonimy, telefonu nie odbierała. Dziecko zaczęło się dusić. Napisałam więc sms, sądząc że odpisze jeśli nie może odebrać lub zadzwoni, skoro jest kryzysowa sytuacja i to moze być zła reakcja dziecka na leki, tymbardziej ze w składzie leków były sterydy. Niestety nic, cisza. Udaliśmy się więc na pogotowie. Opanowano troszkę reakcje dziecka, aczkolwiek nie odstawiono leków- solidarność lekarska- pytano kto przepisał... po ok 4 godzinach Pani doktor oddzwoniła i w telefonie usłyszałam - zwiększyć dawkę bo to nie możliwe że te leki dają taki skutek - one mają pomagać. Doprowadziło to do obrzęku twarzy i ust dziecka. Trafiliśmy do Warszawy. Dopiero tam dr Grodzki pomógł dziecku. Przede wszystkim zbadał dokładnie dziecko i znalazł przyczyny takich stanów chorobowych jakie były już od dłuższego czasu. Odrzucił wsyztskie leki dotychczas podawane , przepisał nowe. Dziecko tego samego dnia przestało kasłać i przespało całą noc. Teraz czeka nas terapia 2 miesięczna po powikłaniach spowodowanych lekami podanymi przez panią dr Orchowską - która nie dość że podała niewłąsciwą diagnozę to jeszcze zatruła nam dziecko.

Byłam kilka razy na wizytach prywatnych jak była potrzeba (chyba 4) bo zwykle chodziliśmy na NFZ. Nie polecam. W ciągu 10 minutowej wizyty potrafiła zapytać o wiek dziecka 4 razy. Leki jakie miało dziecko brać zapisała do wiadomości lekarza rodzinnego odręcznie na zwykłej recepcie (rodzinny pokręcił głową potem). A teraz najlepsze _ za każdym razem zakładała nową kartę bo poprzedniej nie mogła znaleźć. Nie wiem jak można prowadzić dziecko nie mając przed sobą historii choroby!!!!!!!!!

Bardzo rzetelna pani doktor. Gdy byłam mała, leczono mnie u niej przez dłuuuugi czas, bardzo mi pomogła. Objawy dosyć silnej alergii na przestrzeni lat zniknęły prawie całkowicie. Jest trochę zdystansowana, ale potrafi być miła, z chęcią wytłumaczy to i owo, zna się na tym co robi - tak ją wspominam. Polecam!

Bardzo dobra pani doktor, dla mojej córki leki ustawiła tak dobrze,że objawy astmy i alergii stały się zupełnie "nieobecne". Po doświadczeniach z innymi "lekarzami" tej specjalizacji mogę powiedzieć ,że dr Orchowska jest najlepsza.

Jako pulmonolog Pani Doktor jest bardzo dobrym fachowcem. Posiada wiedzę, kompleksowo podchodzi do pacjenta, szczegółowo omawia wyniki badań, doradza jak sobie radzić z problemami zdrowotnymi nawet jeśli nie ma to bezpośredniego związku z układem oddechowym. Pacjent wychodzi dobrze poinformowany o stanie swojego zdrowia. Polecam.

Nie jestem zadowolona,wizyta trwala jakies 15 min,wywalilam 80zl a i tak sie niczego nie dowiedzialam ,dostalam tylko skierowanie na krew dla synka,rownie dobrze mogla mi to dac lekarz rodzinna na NFZ,lekarz teraz to najlepszy fach,kasa wpada szybciutko a pacjent traktowany jest jak element przetargowy,średniej jakosci lekarz,za drogie wizyty!!!

Najlepszy lekarz alergolog, gratulację dla rzetelności tej pani doktor!

Najlepszy lekarz alergolog, gratulację dla rzetelności tej pani doktor!

Lekarz masakra, nigdy więcej, odradzam, bardzo nieprzyjemna i nie jestem pewna czy zna sie na tym co robi, moja córeczka ma alergie a pani doktor stwierdziła, że jak nie ma objawów to nic jej nie dolega. Śmieszne, najpierw trzeba pomęczyć dziecko i nafaszerować alergenem by miało plamy na rekach by ta pani doktor mogla stwierdzić ze dziecku jednak coś dolega..

Doskonały lekarz, ciepły, życzliwy, wspaniały specjalista. Polecam.

Doskonały lekarz, ciepły, życzliwy, wspaniały specjalista. Polecam.

W skrócie osoba nie miła, nie uprzejma... Jako lekarz może być ale zrobić badanie i pielęgniarka potrafi.. Byłem ostatnio w klinice też prywatnie i przynajmniej miałem dobrze dobrane leki.. a nie chodziłem zamulony jak po tych od "pani doktor"

W skrócie osoba nie miła, nie uprzejma...
Jako lekarz może być ale zrobić badanie i pielęgniarka potrafi..