Alergolog Siedlce

Salus

08-110 Siedlce

Doktor Janusz jest dobrym lekarzem a nie tak jak pani alergolog Anna Sołowińska co do kilku lat nie zmieniła leków i po siedmiu latach zrobiła testy alergologiczne

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

W kwietniu 2015r wystąpiły u mnie silne duszności, które nasilały sie w nocy dodatkowo był katar i łzawiące oczy. Trafiłam do dr Ratyńskiego i nie żałuje! Po 1 lub 2 wizycie stwierdził u mnie astmę oskrzelowa wykonał szereg badań(spirometria, rtg płuc, testy alergiczne, ekg)i co wizytę zleca chociażby morfologię zeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Polecam z całego serca!!! Jest bardzo uprzejmy i odpowiada na każde pytanie dogłębnie!

Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Joanna Orchowska

Sokołowska 81 lok. 30
Siedlce

Moi drodzy radzę ustrzegać sie od wizyt u tej alergolog. Zmarnowała zdrowie mojemu synkowi. Opiszę sytuację. Trafiłam do gabinetu prywatnego ponieważ słyszałam raczej dobre opinie. Niestety ja nie mogę powiedzieć o niej nic dobrego. Dziecko miał podwyższone IGE, chorowało od długiego czasu jak nie na oskrzela to płuca. Trafiliśmy do dr Orchowskiej. Nie robiąc dziecku testów ani dodatkowych badań dr Orchowska stwierdziła że to astma oskrzelowa. Podała 2 latkowi całą reklamówkę leków i dodatkowo zaleciła wypsiukanie allergofem wsyztsko co moze mieć roztocza w domu. Po podaniu leków dziecku stan zdrowia zaczął się pogarszać. Zadzwoniłam do dr Orchowskiej ponieważ tak się umawiałyśmy że w razie jakiś wątpliwośći zadzwonimy, telefonu nie odbierała. Dziecko zaczęło się dusić. Napisałam więc sms, sądząc że odpisze jeśli nie może odebrać lub zadzwoni, skoro jest kryzysowa sytuacja i to moze być zła reakcja dziecka na leki, tymbardziej ze w składzie leków były sterydy. Niestety nic, cisza. Udaliśmy się więc na pogotowie. Opanowano troszkę reakcje dziecka, aczkolwiek nie odstawiono leków- solidarność lekarska- pytano kto przepisał... po ok 4 godzinach Pani doktor oddzwoniła i w telefonie usłyszałam - zwiększyć dawkę bo to nie możliwe że te leki dają taki skutek - one mają pomagać. Doprowadziło to do obrzęku twarzy i ust dziecka. Trafiliśmy do Warszawy. Dopiero tam dr Grodzki pomógł dziecku. Przede wszystkim zbadał dokładnie dziecko i znalazł przyczyny takich stanów chorobowych jakie były już od dłuższego czasu. Odrzucił wsyztskie leki dotychczas podawane , przepisał nowe. Dziecko tego samego dnia przestało kasłać i przespało całą noc. Teraz czeka nas terapia 2 miesięczna po powikłaniach spowodowanych lekami podanymi przez panią dr Orchowską - która nie dość że podała niewłąsciwą diagnozę to jeszcze zatruła nam dziecko.

Joanna Tylżanowska-Kisiel

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Siedlcach
ul. Kleeberga 2C
Siedlce

Masakra!!! udałam się do Pani dr. z 12m-cznym synkiem z podejrzeniem alergii na białko mleka krowiego. Wizyta w kompletnym pośpiechu, Pani dr. oburzona że do badania nie wystarczy podnieść koszulki, tylko muszę ściągnąć dziecku spodnie żeby rozpiąć body. Zaczęła pytać jakie mleka dziecko piło od początku, i w trakcie zaczęła wypisywać skierowania na testy, więc nawet nie zdążyłam powiedzieć jakie mleko aktualnie dziecko pije, a tu już koniec wizyty. Wynik wizyty - oszałamiający. Pani dr. nie przepisała zmiany mleka, zmiany diety na bezmleczną czy jakiś specjalnych bakterii aby układ pokarmowy zaczął pracować nad strawieniem białka mleka - tylko 12m-czne dziecko dostało silne leki wziewne - pulmicort i berodual, z rozpozaniem jak się doczytałam na kartce dla lekarza kierującego "dychawicy oskrzelowej" - a synek się nie zadusza tylko trochę pokasłuje, a we wczesnym okresie niemowlęcym picie mleka sprawiało mu ból, i przez pewien okres nie robił kupek. Jedyne co wynieśliśmy z tej wizyty to skierowanie na testy z krwi. Jeśli chodzi o dzieci to zdecydowanie nie polecam!!!

lekarz Waldemar Jabłoński

Pulmonolog, Internista

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3

Centrum Dyspozytorskie
Czerwonego Krzyża 45
08-110 Siedlce

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PANMED"
ulica Błonie 8

lekarz Jarosław Petryszyn

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PANMED"
ulica Błonie 8

lekarz Urszula Woińska

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ALERGOVITA"
Poznańska 119

Alergolodzy w mieście Siedlce