lekarz Robert Ratyński

Alergolog

3,9
3,5
3,9

W kwietniu 2015r wystąpiły u mnie silne duszności, które nasilały sie w nocy dodatkowo był katar i łzawiące oczy. Trafiłam do dr Ratyńskiego i nie żałuje! Po 1 lub 2 wizycie stwierdził u mnie astmę oskrzelowa wykonał szereg badań(spirometria, rtg płuc, testy alergiczne, ekg)i co wizytę zleca chociażby morfologię zeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Polecam z całego serca!!! Jest bardzo uprzejmy i odpowiada na każde pytanie dogłębnie!

Jestem po pierwszej wizycie, w trakcie wiosny pojawia się nieżyt nosa, kaszel i łzawienie z oczu, a pod koniec pierwszej wizyty, stwierdzono u mnie astmę. Przyznam,że trochę mnie to zszokowało, ale mam nadzieję że wie co robi. Podejście do pacjenta fantastycznie,myślę że godny polecenia.

Lekarz w wielką wiedzą medyczną, fachowiec. Poważnie podchodzi do problemów pacjentów. To prawda, iż trzeba go pytać o różne sprawy bo sam niewiele mówi jednak po zadaniu pytania odpowie wyczerpująco.

Osoba o dużym zakresie wiedzy medycznej,konkretny,dociekliwy oraz kulturalny.Nie spóźnia się do pracy,każdego pacjenta traktuje indywidualnie.Jestem zadowolona z wizyt ,polecam.

Jest to lekarz z ogromną wiedzą medyczną. Tylko raz udało mi się z nim porozmawiać, jednak widać, że dogłębnie zna problem. Jest tylko jeden problem - zbyt wielu pacjentów i brak czasu na zagłębienie się nad danym przypadkiem. Coraz częściej widzę pośpiech przy kolejnych wizytach. Mariola

Mogę potwierdzić z pierwszego spotkania z tym lekarzem że stwierdziłem sobie pod nosem "jakiś Hitlerowiec" ALE! moje zdanie diametralnie się zmieniło przy kolejnych wizytach, Pan Ratyński odnosił się do Mnie jak najbardziej przyjaźnie, a rozmowa z nim odnośnie choroby pozwalały odczuć że wie o czym mówi i podchodzi do pacjenta odpowiedzialnie.

bylam dzis pierwszy raz i jestem zadowolona

bylam dzis pierwszy raz i jestem zadowolona

Co do fachowości to niewiele mogę powiedzieć, bo to była moja pierwsza i ostatnia wizyta. Przede wszystkim to jest typ osoby bardzo nie miłej, osoby która na zadane pytanie odpowiada z wielką łaską, osoby która niepytana sama nic nie mówi. Nie lubię takich lekarzy, dlatego też to była moja pierwsza i ostatnia wizyta u tego lekarza. Kasia

Kasia

KOMPETENTNY, NIE ODWOŁUJE WIZYT,WIDOCZNA POPRAWA PO ODCZULANIU, POLECAM.

KOMPETENTNY, NIE ODWOŁUJE WIZYT,WIDOCZNA POPRAWA PO ODCZULANIU, POLECAM.

na wizycie zostałam potraktowana zdawkowo, lekarz nie dał mi dojść do głosu..jakiekolwiek pytania nie wchodziły w grę..to samo powtórzyło się przy kolejnych wizytach..na prętce wystawiona diagnoza..recepty i szybciutko do widzenia..tłumy pacjentów na korytarzu poniekąd tłumaczą lekarza pośpiech. Tłumy , gdyż zauważyłam, iż zapisywani są pacjenci co 5 min, a zdarzyło mi się nawet raz na tę samą godzinę z inną pacjentką. Zdecydowanie nie polecam!