lekarz Joanna Orchowska

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

wyniosła, niesympatyczna, leczy schematycznie.

wyniosła, niesympatyczna, leczy schematycznie.

Doskonały lekarz, ciepły, życzliwy, wspaniały specjalista. Polecam.

Doskonały lekarz, ciepły, życzliwy, wspaniały specjalista. Polecam.

Moi drodzy radzę ustrzegać sie od wizyt u tej alergolog. Zmarnowała zdrowie mojemu synkowi. Opiszę sytuację. Trafiłam do gabinetu prywatnego ponieważ słyszałam raczej dobre opinie. Niestety ja nie mogę powiedzieć o niej nic dobrego. Dziecko miał podwyższone IGE, chorowało od długiego czasu jak nie na oskrzela to płuca. Trafiliśmy do dr Orchowskiej. Nie robiąc dziecku testów ani dodatkowych badań dr Orchowska stwierdziła że to astma oskrzelowa. Podała 2 latkowi całą reklamówkę leków i dodatkowo zaleciła wypsiukanie allergofem wsyztsko co moze mieć roztocza w domu. Po podaniu leków dziecku stan zdrowia zaczął się pogarszać. Zadzwoniłam do dr Orchowskiej ponieważ tak się umawiałyśmy że w razie jakiś wątpliwośći zadzwonimy, telefonu nie odbierała. Dziecko zaczęło się dusić. Napisałam więc sms, sądząc że odpisze jeśli nie może odebrać lub zadzwoni, skoro jest kryzysowa sytuacja i to moze być zła reakcja dziecka na leki, tymbardziej ze w składzie leków były sterydy. Niestety nic, cisza. Udaliśmy się więc na pogotowie. Opanowano troszkę reakcje dziecka, aczkolwiek nie odstawiono leków- solidarność lekarska- pytano kto przepisał... po ok 4 godzinach Pani doktor oddzwoniła i w telefonie usłyszałam - zwiększyć dawkę bo to nie możliwe że te leki dają taki skutek - one mają pomagać. Doprowadziło to do obrzęku twarzy i ust dziecka. Trafiliśmy do Warszawy. Dopiero tam dr Grodzki pomógł dziecku. Przede wszystkim zbadał dokładnie dziecko i znalazł przyczyny takich stanów chorobowych jakie były już od dłuższego czasu. Odrzucił wsyztskie leki dotychczas podawane , przepisał nowe. Dziecko tego samego dnia przestało kasłać i przespało całą noc. Teraz czeka nas terapia 2 miesięczna po powikłaniach spowodowanych lekami podanymi przez panią dr Orchowską - która nie dość że podała niewłąsciwą diagnozę to jeszcze zatruła nam dziecko.

W skrócie osoba nie miła, nie uprzejma... Jako lekarz może być ale zrobić badanie i pielęgniarka potrafi.. Byłem ostatnio w klinice też prywatnie i przynajmniej miałem dobrze dobrane leki.. a nie chodziłem zamulony jak po tych od "pani doktor"

W skrócie osoba nie miła, nie uprzejma...
Jako lekarz może być ale zrobić badanie i pielęgniarka potrafi..

Miałam problem z przewlekłym kaszlem u dziecka, byłam u kilku specjalistów którzy mieli różne teorie...podejrzenie mukowiscydozy, rozstrzeń płuc, alergia... co jeden wypisywał leki które w rezultacie nic nie dawały. Po wizycie u Pani doktor i wypisaniu przez nią leków, dziecko przestało kaszleć!!! Niestety nie podoba mi się u Pani Orchowskiej to że podczas moich dwóch wizyt była niemiła, wyniosła, nic mi

Bardzo dobry lekarz polecam zawsze pomoże.

Bardzo dobry lekarz polecam zawsze pomoże.

Bardzo wybitny specjalista. Profesjonalne podejście do swoich pacjentów, wykorzystuje leki, które pozostały z poprzednich kuracji. Zawsze pomoże, doradzi, dokładnie tłumaczy wszelkie zalecenia. Polecam z całego serca.