Pediatra Siedlce

- 40 lekarzy

lekarz Joanna Orchowska

Pulmonolog, Alergolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 17

Gabinet
Sokołowska 81 lok. 30
Siedlce

Średnia ocen: 3,5/5
Moi drodzy radzę ustrzegać sie od wizyt u tej alergolog. Zmarnowała zdrowie mojemu synkowi. Opiszę sytuację. Trafiłam do gabinetu prywatnego ponieważ słyszałam raczej dobre opinie. Niestety ja nie mogę powiedzieć o niej nic dobrego. Dziecko miał podwyższone IGE, chorowało od długiego czasu jak nie na oskrzela to płuca. Trafiliśmy do dr Orchowskiej. Nie robiąc dziecku testów ani dodatkowych badań dr Orchowska stwierdziła że to astma oskrzelowa. Podała 2 latkowi całą ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Maria Pniewska

Nefrolog, Pediatra

liczba opinii: 13

Gabinet
ul.bema
08-110 Siedlce

Średnia ocen: 4,6/5
Leczyłam się u pani doktor 9 lat . Niestety ze względu na swój wiek (18+) musiałam ją opuścić ;-) jednak wszystkim bardzo bardzo polecam :) Pani doktor to jedna z lepszych lekarzy do jakich było mi dane chodzić ( a trochę tego jest ) :) Wszystko wytłumaczy , wyjaśni na spokojnie , dla każdego pacjenta ma czas .
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 2,5/5
"NIGDY. NIE POLECAM WROGOWI. POWINNA MIEĆ ODEBRANE PRAWA DO WYKONYWANIA ZAWODU."
POTWIERDZAM. SYNOWI WYKRYŁA ANGINĘ I PRZEPISAŁA ANTYBIOTYK, PODCZAS GDY INNY PEDIATRA WYKRYŁ ZAPALENIE JAMY USTNEJ. PRZEZ BŁĘDNĄ ANALIZĘ, SYN PŁAKAŁ KILKA DNI Z BÓLU. MI, JAKO KOBIECIE KARMIĄCEJ PRZEPISAŁA NA PRZEZIĘBIENIE 3 LEKI, KTÓRE W INSTRUKCJI SĄ ZAKAZANE DLA KOBIET KARMIĄCYCH. (tIOCODIN, NASIVIN, SCORBOLAMID).
Opinia dodana przez: Monika

dr Ewa Czajka

Pediatra

liczba opinii: 11

Gabinet
Mazurska 1 (Poradnia POZ)
08-110 Siedlce

Średnia ocen: 4,2/5
Najlepszy pediatra w Siedlcach. Mojemu dziecku uratowała życie! Po jej diagnozie i leczeniu juz 2 lata jest super. Leki dobrała w punkt. Wcześniej częste infekcje. Kończące się zapaleniem oskrzeli i pluc. Bardzo dobry i wnikliwy lekarz. Nie ma absolutnie żadnego problemu z dostaniem skierowania do specjalistow. Którzy w naszym przypadku każą kontynuować zalecenia przez doktorCzajkę sprawdziłam i dlatego jej ufam!
Minęły 2 lata i moje dziecko cieszy się dobrym ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Alicja Serafin

Pediatra, Pulmonolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 11

Gabinet
Pułaskiego 1/3 lok. 10
08-110 Siedlce

Średnia ocen: 3,6/5
Kobieta powinna dawno przejść na emeryturę i ewentualnie niech leczy swoich wnukow. Porażka kobieta z tylo letnim doświadczeniem nie potrafi zbadać dziecka, nie zagląda ani do uszu ani gardła. Za każdym razem przeziębienie tylko. A o wpisaniu opieki? Zapomnij jak już człowiek czegoś mocniej nie powie to nie ma szans. Katar nie choroba. A z kataru wyszło zapalenie ucha.
Opinia dodana przez: Gość

Joanna Tylżanowska-Kisiel

Alergolog, Pediatra

  (+1 więcej)
liczba opinii: 10

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Siedlcach
ul. Kleeberga 2C
Siedlce

Średnia ocen: 2,9/5
Masakra!!! udałam się do Pani dr. z 12m-cznym synkiem z podejrzeniem alergii na białko mleka krowiego. Wizyta w kompletnym pośpiechu, Pani dr. oburzona że do badania nie wystarczy podnieść koszulki, tylko muszę ściągnąć dziecku spodnie żeby rozpiąć body. Zaczęła pytać jakie mleka dziecko piło od początku, i w trakcie zaczęła wypisywać skierowania na testy, więc nawet nie zdążyłam powiedzieć jakie mleko aktualnie dziecko pije, a tu już koniec wizyty. Wynik ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Barbara Lutrzykowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

liczba opinii: 7

Gabinet prywatny
ul.Kilińskiego
08-110 Siedlce

Średnia ocen: 1,6/5
Nie polecam nikomu Dr Lutrzykowskiej.
Zimna, oziębła, nieprzyjemna starsza Pani, która powinna przejść na emeryturę, aby nie wyżywać się na młodych matkach i nie tylko.
Zarzuciła mi nieodpowiedzialność, ponieważ w rejestracji Panie popełniły błąd i nie zapisały dziecka w odpowiednim terminie na szczepienie. Chciała mi wmówić, że to ja przekładałam termin wizyty z dzieckiem, gdzie dzwoniłam tylko raz i zgodziłam się na podany termin. Doktor w gabinecie stwierdziła, ...
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Bożena Wereszczyńska

Pediatra

liczba opinii: 5

Poradnia dla dzieci. Przychodnia Rejonowa Nr 4. Samodzielny POZ
ul. Bolesława Chrobrego 17
08-110 Siedlce

Średnia ocen: 4,9/5
Pani Wereszczyńska jest super ! Jestem u niej już 25 lat !! :) Nie widzę innego lekarza - zna mnie od podszewki a raczej od pieluch. Antybiotyk to ostateczność, prawdziwe i szczere zainteresowanie, świetne podejście, idealna komunikacja, zawsze uśmiechnięta. Dziś zapisuje do Pani doktor moją córeczkę i jestem przekonany, że wybrałem najlepiej.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Marta Wysocka-Mincewicz

Diabetolog, Pediatra

liczba opinii: 4

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "VITA-DENT" s.c.
Ks. Niedziałka 14
08-110 Siedlce

Średnia ocen: 4,3/5
Bardzo kompetentna lekarka, do każdego pacjenta ma indywidualne podejście. Współpracuje z chorym, dostosowuje leczenie do trybu życia i nie narzuca określonych terapii, a ostateczny wybór daje pacjentowi. Bardzo życzliwa i gotowa do pomocy o każdej porze dnia i nocy. Chętnie dzieli się swoją wiedzą w różnych zagadnieniach medycznych.
Opinia dodana przez: Joanna

dr Justyna Kordys

Pediatra

liczba opinii: 3

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

Średnia ocen: 2,5/5
Jestem "klientem" Pani doktor od 13 lat. Uratowała mi synka bardzo trafną diagnozą !!! Jest moim lekarzem rodzinnym, z którego jestem bardzo zadowolony. Wiedza i doświadczenie na najwyższym poziomie. Serdecznie pozdrawiam i polecam wszystkim, zarówno tym mały i dużym pacjentom.
Opinia dodana przez: Przemek

Pediatrzy w SiedlcachStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat