Pediatra Siedlce

ul. gen. Franciszka Kleeberga 2
08-110 Siedlce

Bardzo dobry specjalista. Dokładnie przebada dziecko, zapyta rodziców o wszystko, poradzi. Po wizycie wszystko jest dokładnie zrozumiałe, nie ma niedomówień. Polecam serdecznie Panią DOKTOR
Opinia dodana przez: Lena

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Cudowny lekarz. Konkretny, dokładny. Dzięki Pani doktor wiemy co dolega dziecku. Fachowa i profesjonalna. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy!
Opinia dodana przez: Elżbieta

Poradnia dla dzieci. Przychodnia Rejonowa Nr 4. Samodzielny POZ
ul. Bolesława Chrobrego 17
08-110 Siedlce

Pani Wereszczyńska jest super ! Jestem u niej już 25 lat !! :) Nie widzę innego lekarza - zna mnie od podszewki a raczej od pieluch. Antybiotyk to ostateczność, prawdziwe i szczere zainteresowanie, świetne podejście, idealna komunikacja, zawsze uśmiechnięta. Dziś zapisuje do Pani doktor moją córeczkę i jestem przekonany, że wybrałem najlepiej.
Opinia dodana przez: Michał

Salus

08-110 Siedlce

Doktor Janusz jest dobrym lekarzem a nie tak jak pani alergolog Anna Sołowińska co do kilku lat nie zmieniła leków i po siedmiu latach zrobiła testy alergologiczne

ul.bema
08-110 Siedlce

Leczyłam się u pani doktor 9 lat . Niestety ze względu na swój wiek (18+) musiałam ją opuścić ;-) jednak wszystkim bardzo bardzo polecam :) Pani doktor to jedna z lepszych lekarzy do jakich było mi dane chodzić ( a trochę tego jest ) :) Wszystko wytłumaczy , wyjaśni na spokojnie , dla każdego pacjenta ma czas .

Mazurska 1 (Poradnia POZ)
08-110 Siedlce

Jedyny lekarz do jakiego mam zaufanie!Jest cudowna,wspaniała.Przekonałam się o tym wielokrotnie.Wybłagałam Panią doktor żeby mnie do siebie przyjęła bo z braku miejsc niestety ciężko było się dostać,a kolejki metrowe.Synek chorował na zapalenie oskrzeli,jako jedyna pomogła,wczesniejsi lekarze doprowadzili go do stanu tragicznego,inna dr z Mazurskiej odstawiła dziecko od piersi sądząc ze jest uczulone na enzym laktaze i musial jeść śmierdzący ziemniakami Nutramigen-czego dziecko nienawidziło-na szczęście tylko 1 dzien,idąc na konsultacje do ...
Opinia dodana przez: Magdalenaxxx

lekarz Alicja Serafin

Pulmonolog, Pediatra

Pułaskiego 1/3 lok. 10
08-110 Siedlce

Profesjonalistka , lekarka z bogatym doświadczeniem i ogromem wiedzy . Jest na bieżąco z nowinkami medycznymi . Pełna empatii dla pacjentów . Nie nadużywa leków . Godna polecenia .

Poznańska 105/4
08-110 Siedlce

Polecam bardzo serdecznie. Fajny lekarz, uprzejmy. Niestety godziny w jakich pracuje sa troche krotkie.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "VITA-DENT" s.c.
Ks. Niedziałka 14
08-110 Siedlce

Znam Panią Doktor od ponad dziesięciu lat i nie spotkałam bardziej oddanego i kompetentnego lekarza. Wspaniała osoba, posiadająca ogromną wiedzę, podchodząca do pacjenta w sposób indywidualny, dostosowując metodę leczenia do pacjenta, a "ustawiając" pacjenta według stereotypów leczenia.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Joanna Orchowska

Pulmonolog, Pediatra

Sokołowska 81 lok. 30
Siedlce

Moi drodzy radzę ustrzegać sie od wizyt u tej alergolog. Zmarnowała zdrowie mojemu synkowi. Opiszę sytuację. Trafiłam do gabinetu prywatnego ponieważ słyszałam raczej dobre opinie. Niestety ja nie mogę powiedzieć o niej nic dobrego. Dziecko miał podwyższone IGE, chorowało od długiego czasu jak nie na oskrzela to płuca. Trafiliśmy do dr Orchowskiej. Nie robiąc dziecku testów ani dodatkowych badań dr Orchowska stwierdziła że to astma oskrzelowa. Podała 2 latkowi całą ...

Pediatrzy w Siedlcach