Lekarze Siedlce

lekarz Krystyna Kazimierska-Maksjan

POLIKLINIKA MSAWIA
SIEDLCE
08-110 Siedlce

stomatolog, którego pasjonuje jego praca, stosujący nowoczesność w leczeniu zarówno jeśli chodzi o sprzęt, leki, metody

lekarz Mariusz Krekora

Siedlce

Wspaniały lekarz uratował rękę mojego syna, życzliwy i wyrozumiały. Zostaliśmy przyjęci na oddział ortopedyczno- urazowy. Dr Mariusz przeprowadził 6 godzinną operacje. Wszystkie ścięgna prawej ręki były pozrywane, operacja się udała, lekarz konkretnie przedstawił przebieg operacji, dalsze leczenie! Był bardzo życzliwy i wyrozumiały. Oby więcej było takich specjalistów 😁
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Katarzyna Pieciak-Bryłka

Przychodnia POZ Nr 5
Sienkiewicza 3
08-110 Siedlce

Jestem pacjentem Dr. Katarzyny Pieciak od lat. Powróciłem do Siedlec po kilku latach i zgłosiłem się na wizytę do jej kliniki. Jestem w mega pozytywnym szoku jak podniosła standard w porownaniu do poprzedniej przychodni w której pracowała. Dobrze wiedzieć, że jest takie miejsce i tacy specjaliści w Siedlcach. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam Pania Dr. Katarzyne.
Opinia dodana przez: Radosław Kupisz

lekarz Jerzy Bernatowicz

Onkolog

08-110 Siedlce

Lecze sie u niego od wielu lat, bardzo dokladny, skrupulatny, potrafi rozladowac napieta atmosfere, lubi zartowac. Daje skierowania na rozne badania, sam wykonuje USG i to bardzo dokladnie.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Andrzej Wojtaszek

Siedlce

Super lekarz. Bardzo dokładnie i precyzyjnie przeprowadza badanie wzroku. Uczciwy i miły do pacjentów. Polecam i dziękuję serdecznie!
Opinia dodana przez: Maryna

lekarz Tomasz Kruk

SPZOZ Siedlce
ul. Jana Kilińskiego 29
08-110 Siedlce

Bardzo sumienny i opanowany. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Spokojnie i rzeczowo tłumaczy na temat choroby i form leczenia. Ludzki, wyrozumiały, taki powinien być każdy lekarz.
Opinia dodana przez: Justyna

Barbara Piwowarczyk

EKG

Siedlce

Witam. Na wstępie pragnę powiedzieć że nie ma chyba w naszym szpitalu tak miłej,ciepłej i sympatycznej pięlegniarki jak "nasza" p.Basia. Dla wszystkich jest bardzo miła , uprzejma. Każdemu stara się pomóc. Dobrze że w naszym szpitalu są jeszcze takie pielęgniarki jak ona. :) Pozdrawiam.

lekarz Benedykt Łazuka

Rynkowa 4 lok. 63
08-110 Siedlce

Najlepszy lekarz u jakiego byłam! Serdecznie polecam. Odnosi się do pacjentki z szacunkiem i potrafi wszystko rzeczowo wyjaśnić. A co dla mnie najważniejsze - nie przepisuje od razu recepty i nie tłumaczy, że tabletki będą najlepszym rozwiązaniem, tylko patrzy również na inne aspekty - zdrowotne jak i osobiste.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Artur Prusaczyk

08-110 Siedlce

Najlepszy ginekolog z jakim spotkałam się do tej pory. Specjalista jakich mało. Mały minus za oczekiwanie, ale warto czekać i być profesjonalnie przebadaną. Polecam.

lekarz Dariusz Wasiak

Internista, Kardiolog

08-110 Siedlce

Chciałbym aby kiedyś moje dzieci mogły się u kogoś takiego leczyć.Coraz trudniej znaleźć człowieka w lekarzu. Dziękuje Doktorze !
Opinia dodana przez: Witold

lekarz Maria Pniewska

Nefrolog, Pediatra

ul.bema
08-110 Siedlce

Leczyłam się u pani doktor 9 lat . Niestety ze względu na swój wiek (18+) musiałam ją opuścić ;-) jednak wszystkim bardzo bardzo polecam :) Pani doktor to jedna z lepszych lekarzy do jakich było mi dane chodzić ( a trochę tego jest ) :) Wszystko wytłumaczy , wyjaśni na spokojnie , dla każdego pacjenta ma czas .

dr n. med. Adam Marcheluk

Urolog, USG

Szpital
Starowiejska 15
08-110 Siedlce

Aby nie powtarzać wszystkich już wyrażanych wcześniej pochwał i zachwytów, jak najbardziej zasłużonych, dotyczących pana dr-a Marcheluka dodam tylko , że w razie nieszczęścia choroby szczęściem jest trafić do pana doktora jako pacjent. I dodaję moje serdeczne podziękowania za opiekę i leczenie.
Opinia dodana przez: zygmunt

lekarz Ewa Kobyłko-Klepacka

Lekarz rodzinny

08-110 Siedlce

Moim zdaniem owa pani doktor jest mało wyuczona w kwestii medycznej... dwa lata chodziłam do niej z bólem w prawym boku i lędźwiach. Wysłała mnie na masaże, solux i DD. Nic nie dało a nawet bardziej się nasiliło. Oczywiście zrobiła podstawowe badania, które niczego konkretnego nie stwierdziły. Więc ze swoich domniemań wcisnęła mi lekarstwa na zespół jelita drażliwego. powiedziała, że gazy rozpychają jelito i dlatego mnie boli... przyszłam do niej ...

lekarz Krzysztof Kicki

08-110 Siedlce

Bardzo profesjonalne i jednocześnie empatyczne podejście. Dokładny wywiad i dokładne badanie, cierpliwe i szczegółowe wyjaśnienia. Lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Aldona Pióro

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ulica Wodniaków 8/1
08-110 Siedlce

Naprawdę dobry lekarz który prowadzi całą moją rodzinę. Gorąco polecam wszystkim niezaleznie od wieku

lekarz Tomasz Kozieł

Traumatolog, Ortopeda

08-110 Siedlce

Do lekarza trafilem z polecenia. Pierwsza wizyta odbyla sie w w klinice Fimedica. Przyszedlem z aktualnym USG i rezomansem stawu kolanowego. Rozpoznanie pekniecie lakatki. Propozycja operacja usuniecia lakatki prywatnie w klinice w Legionowie, koszt 4 500 PLN. Szybko zdecydowalem sie na operacje. Po wizycie miala sie ze mna skontaktowac asystentka lekarza. Zadzwonila i wstepnie usalila ze man termin operacji. Wiadomosc o ostatecznym terminie otrzymalem dzien przed operacja. W dniu operacji ...

lekarz Cezary Jaroszewicz

Próżna 20
08-110 Siedlce

Lekarz z sercem. Syn (11 m-cy) po prywatnej operacji w Krakowie na zez skośny, zbieżny z oczopląsem powinien mieć po 5 dniach (w tym weekend) kontrolę w Siedlcach. Skierowanie na cito dostaliśmy już kolejnego dnia po przyjeździe od pediatry, ale okuliści na nfz i prywatni nawet nie chcieli przeczytać karty wypisu.... Wysyłali nas tam gdzie robiliśmy operację, albo za kilka miesięcy :) Dr poradził i co najważniejsze mimo natłoku pacjentów ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Krystyna Jałyńska-Kwiatkowska

Psychiatra, Seksuolog

Chmielna 12
08-110 Siedlce

Szukałam pomocy u różnych lekarzy, niestety bez rezultatu przepisywali jakieś leki które w ogóle nie były mi potrzebne, niestety niektórzy psychiatrzy sami mają coś z głową:) Pani dr Kwiatkowska była iskierką , która się pojawiła w tym trudnym dla mnie czasie. Dokładnie wypytała mnie o wszystko i dopiero wtedy po holistycznym spojrzeniu na sprawę dobrała leki- bardzo delikatne, najnowszej generacji i to co najważniejsze bardzo skuteczne. Pani doktor jest dla ...

lekarz Sławomir Teodorski

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PANMED"
ulica Błonie 8
08-110 Siedlce

Trudno jest mi powiedzieć coś więcej na temat kompetencji Pana Doktora, ponieważ styczność z nim miałem tylko podczas wykonywanego badania USG kolana. Muszę jednak powiedzieć, że podczas badania był bardzo zaangażowany, uprzejmy i konkretny, badanie z pewnością nie było zrobione "na odwal", tłumaczył, wyjaśniał wszystkie zwroty jakich używał dyktując opis Pani Pielęgniarce, odpowiedział na wszystkie moje pytania, jednym słowem liczy się z pacjentem, ani przez chwilę nie dał odczuć, że ...

lekarz Andrzej Kobielus

Ortopeda, Traumatolog

Siedlce

Bardzo dobry lekarz, pomimo przepracowania poswiecil mi niezbedny czas na diagnoze i wyjasnienia. Przed operacja i po niej spotkal sie ze mna zeby sprawdzic moj stan zdrtowia i samopoczucie. Ludzkie podejscie - nie bot. Polecam
Opinia dodana przez: Dariusz