lekarz Cezary Jaroszewicz

Bardzo miły, cierpliwy i uprzejmy lekarz. Doskonale odnajduje się w tym co robi, dobrze określa plan leczenia. Okulista godny polecenia!

Odmówił przyjęcia pacjenta , którego leczył wiele lat, po 9-miesięcznym oczekiwaniu na wizytę. Potraktował go jak pierwszorazowego, ponieważ zmienił przychodnię (lekarz). Nie życzył sobie rozmowy z rodziną Pacjent z powikłaniami i chorobami współistniejącymi. NIE POLECAM. Ludzie traktowani są jak wynika z zachowania dr przedmiotowo.

polecam, bardzo rzeczowo podchodzi do pacjenta. Wyjaśnia i opiekuje się pacjentem polecam..........................

Lekarz z sercem. Syn (11 m-cy) po prywatnej operacji w Krakowie na zez skośny, zbieżny z oczopląsem powinien mieć po 5 dniach (w tym weekend) kontrolę w Siedlcach. Skierowanie na cito dostaliśmy już kolejnego dnia po przyjeździe od pediatry, ale okuliści na nfz i prywatni nawet nie chcieli przeczytać karty wypisu.... Wysyłali nas tam gdzie robiliśmy operację, albo za kilka miesięcy :) Dr poradził i co najważniejsze mimo natłoku pacjentów porozmawiał, przeczytał kartę wypisu i spytał o historię choroby.

Tak mi ten pan dobral okulary że nie nadają sie do używania. Oczy bolą. Szkoda czasu i pieniędzy. To chyba rodzinne u nich.

Najlepszy lekarz na świecie!! Przemiły człowiek, bardzo kompetentny, ma świetne podejście do pacjenta. Wytłumaczy wszystko co i jak. Wizyta trwa ok 30 minut, badanie jest bardzo dokładne, potem wszystko omówione. Pełen profesjonalizm. Polecam!!!!!!!!!

Polecam!!!!!!!!!

Bardzo polecam! :) Najlepszy okulista. Punktualny. Sympatyczny. Czas jaki poświęca pacjentowi jest adekwatny do jego potrzeb. Jeszcze raz polecem.

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz. Dopiero doktor Jarosiewicz postawił u mojej córki trafną diagnozę, reszta lekarzy strzelała na zasadzie "chybił- trafił". Bardzo dużo czasu poświęca na badanie. Wizyta trwa sporo, ale za to jest się kompleksowo przebadanym. Do tego miły i uprzejmy. Godny polecenia!

sympatyczny i odpowiedzialny lekarz polecam wszystkim

sympatyczny i odpowiedzialny lekarz polecam wszystkim

Gdzie przyjmuje dr na kasę chorych? Mój syn ma dużą wadę wzroku i chciałabym skonsultować to z innym lekarzem.