Filtruj terminy

wizyta już od 100

Centrum Diagnostyki i Mikrochirurgii Oka Optomed w Siedlcach
ul. 11 Listopada 23
08-110 Siedlce

doskonały lekarz, profesjonalista a do tego człowiek o złotym sercu, wyleczył oczka naszej córki za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni, od tej pory kontrolujemy wzrok córki tylko u niego, szczerze polecam, Kasia
Opinia dodana przez: Kasia
Okulista Siedlce dr n. med. Halina Wykrota

Centrum Diagnostyki i Mikrochirurgii Oka Optomed w Siedlcach
ul. 11 Listopada 23
08-110 Siedlce

Pani Doktor przyjęła moją mamę w Katowicach na Żwirki i Wigury. Moja mama miała wtedy postać czynną AMD. Pani Doktor szybko się nią zajęła i wykonała profesjonalnie w warunkach szpitalnych zabieg podania zastrzyku - Lucentis do oka( lek wtedy nierefundowany). Minęło już ponad 2 lata i mama nie ma problemów, aczkolwiek kontroluje się często. Podziękowania serdeczne. Życzę wielu sukcesów Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Anna

Siedlce

Lekarz z powołania,podejście i rozmowa z takim lekarzem to komfort wzór dla innych lekarzy.Byłam wcześniej u trzech innych i tylko dr.postawił prawidłową diagnozę i oczywiście wyleczył.
Opinia dodana przez: Henryka

Siedlce

Miałem kontakt tylko poprzez szphital byłem pierwszy raz w życiu w szpitalu z pełną odpowiedzialnością stwierdzam pod taką ophieką chętnie mogę jeszcze raz się położyć. Polecam

Siedlce

kompetentny, doświadczony z zaangażowniem podchodzący do problemów pacjenta

Próżna 20
08-110 Siedlce

JEST KOMPETENTNYM ,DOBRYM LEKARZEM MA SPORE DOSWIADCZENIE.

Centrum Dyspozytorskie
Czerwonego Krzyża 45
08-110 Siedlce

Wspaniała, przemiła Pani Lekarz, bardzo dokładnie zbadała oczy, wszystko skrupulatnie wytłumaczyła, zapisała zalecenia, bez pośpiechu, co niespotykane w tych czasach, w każdym pacjencie widzi człowieka. Serdecznie dziękuję Pani dr. za opiekę !
Opinia dodana przez: Magda

Próżna 20
08-110 Siedlce

Lekarz z sercem. Syn (11 m-cy) po prywatnej operacji w Krakowie na zez skośny, zbieżny z oczopląsem powinien mieć po 5 dniach (w tym weekend) kontrolę w Siedlcach. Skierowanie na cito dostaliśmy już kolejnego dnia po przyjeździe od pediatry, ale okuliści na nfz i prywatni nawet nie chcieli przeczytać karty wypisu.... Wysyłali nas tam gdzie robiliśmy operację, albo za kilka miesięcy :) Dr poradził i co najważniejsze mimo natłoku pacjentów ...
Opinia dodana przez: Joanna

Siedlce

Lekarz, który wczuwa się w to co robi, bardzo dokładnie i precyzyjnie przeprowadza badanie wzroku, fakt,że wynik badania wzroku jest sprecyzowany dopiero na drugiej wizycie, ale cena jest rozłożona proporcjonalnie, więc z pewnością nie robi tego celowo i koszt wizyty nie jest wygórowany.Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego badania wzroku, doktor w sposób jasny tłumaczy jakie badanie wykonuje i w jakim celu, pierwszy raz spotkałam takiego lekarza, który tak dokładnie zbadał ...

Przychodnia Okulistyki

Siedlce

Jest godna polecenia!Można jej zaufać.Jest doświadczonym okulistą.

Okuliści w Siedlcach