lekarz Ewa Bolesta

Okulista godny polecenia, stawia trafne diagnozy zarówno u dzieci jak i dorosłych , byłam u niej ze swoją mamą 70 lat i kilkuletnim dzieckiem. Polecam serdecznie.

Bardzo kompetentny lekarz. Uprzejma i wyrozumiała na zachowanie dziecka. Polecam wszystkim wizytę z dziećmi u Pani doktor Bolesty

Polecam wizyta byla owocna. Pani Dr bardzo dobrze tłumaczy o co chodzi w danej chorobie, poza tym jest bardzo konkretna i kompetentna

Najgorszy lekarz. Byłam u Pani doktor (o ile TA Pani może sie nazywać lekarzem) z córką. Pani Bolesta stwierdziła że córka ma duży kąt zeza i 2 latkę wysłała na ćwiczenia i zaleciła operacje na oczy. Podczas wizyty nie wykonała żadnego badania, była to tylko "pogadanka", gdy zaczęłam dopytywać o wszystko zaczęła wychodzić z gabinetu i powiedziała żebym jechała do LEPSZEGO lekarza na Niekłanską do Warszawy. Uwaga, byłam u Pani ordynator Samsel na wizycie, jak się okazało jest to zez nieoperacyjny, kat zeza to 11 a nie 25 jak twierdziła ...

Uwaga, byłam u Pani ordynator Samsel na wizycie, jak się okazało jest to zez nieoperacyjny, kat zeza to 11 a nie 25 jak twierdziła Pani Bolesta i wystarczą ćwiczenia w domu żeby rozruszać mięsień.

Nie polecam Pani Bolesty, lekarz z małą wiedzą i mam wrażenie że każdemu mówi to samo.
Jak bym mogła to był nawet jednej gwiazdki nie dała w opinii.

polecam, bardzo dobrze Pani Dr tłumaczy o co chodzi w danej chorobie, poza tym jest bardzo konkretna

Lekarz godny polecenia, zna się na swoim fachu.

Lekarz godny polecenia, zna się na swoim fachu.

godny polecenia lekarz. traktuje pacjenta. zna sie na tym co robi. naprawde polecam.

Zawiodłam się bardzo wizyta u Pani doktor - nie polecam.

Zawiodłam się bardzo wizyta u Pani doktor - nie polecam.