Lekarze Siedlce

dr Agnieszka Pietrachowicz

Laryngolog

08-110 Siedlce

Pani Doktor jest osobą życzliwą, kompetentną, z podejściem do pacjenta, otwarta na wszelkie problemy pacjentów, uśmiechnięta, Jasno i czytelnie tłumaczy chorobę i przebieg leczenia, oraz wybiera metodę skuteczną i najlepszą dla pacjenta bez zbędnego naciągania na koszty. Lekarz godny polecenia, korzystałam z pełnym zaufaniem.

lekarz Łukasz Nyk

Urolog

08-110 Siedlce

Zdecydowałem się na wizytę u Pana Doktora kierując się opinią przyjaciół: szeroka wiedza i rozległe umiejętności, wzór etyki lekarskiej. Po pierwszej wizycie trudno ocenić lekarza, ale wiele można powiedzieć o człowieku. Jesteśmy, ja i żona, pod dużym wrażeniem osobowości Pana Doktora. Wyraźnie wyczuwa się Jego humanistyczne myślenie o człowieku. Za tym idzie życzliwość, wrażliwość, empatia. Diagnoza - rak nerki - to bardzo duży lęk, dlatego wsparcie Lekarza-Opiekuna jest bezcenne. My ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Paweł Kwiatkowski

Neurolog

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Wspaniały lekarz! LUDZKI. Można porozmawiać, zapytać, rozwiać wątpliwości. Bardzo zaangażowany i szanujący pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołaniem! Bardzo się cieszę, że do niego trafilem

lekarz Alicja Jaroszewicz

Próżna 20
08-110 Siedlce

JEST KOMPETENTNYM ,DOBRYM LEKARZEM MA SPORE DOSWIADCZENIE.

lek. dent. Jerzy Bochenek

Protetyk, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Femina" Poradnia Położniczo- Ginekologiczna
Wojska Polskiego 34A
08-110 Siedlce

Ogromna wiedza i doświadczenie. Polecam.

lekarz Jarosław Rzezak

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej
Księcia Józefa Poniatowskiego 26
08-110 Siedlce

Trzynaście lat wstecz "naprawił moje serce " , chodzi jak szwajcarski zegareczek. Wielkie wyrazy uznania .
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Sylwia Cichosz

Mazurska 1 (Poradnia POZ)
08-110 Siedlce

Wspaniały lekarz,kompetentna,życzliwa.Posiadająca zasób wiedzy merytorycznej. Zawsze uśmiechnięta.Szanuje człowieka.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Nowak

Internista, Kardiolog

Mazurska 1 (Poradnia POZ)
08-110 Siedlce

Po wizycie u pani doktor pierwszej jestem bardzo zadowolona mega obszerny wywiad i czas poświecony mojej osobie i tłumaczenie.wszystko na wielki plus ,
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Przemysław Misztela

Przychodnia POZ Nr 5
Sienkiewicza 3
08-110 Siedlce

Super lekarz. Pełny profesjonalizm i przemiły człowiek. Przestałam się bać wizyt u dentysty. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Dariusz Konopiński

Pulmonolog, Alergolog

Centrum Dyspozytorskie
Czerwonego Krzyża 45
08-110 Siedlce

Jestem po trzech wizytach u pana Konopińskiego i jestem pod wrażeniem, doskonały diagnosta, bez problemu i z własnej inicjatywy zlecił kilka badań. Przez ostatnie kilka lat wielu innych, często znanych lokalnie i polecanych alergologów i dermatologów, nie potrafiło postawić właściwej diagnozy i nie zleciło takich badań diagnostycznych. Podejście do pacjenta i wysoka kultura osobista p. Konopińskiego z pewnością wyróżniają go spośród grona nie tylko siedleckich lekarzy. Gdybym mógł zastosować szkolną ...
Opinia dodana przez: Hen

Monika Niedziółka

Położna

Szpital miejski
08-110 Siedlce

Pani Monika wyróżnia się wysokim poziomem elokwencji i zrozumieniem dla pacjentek. polecam

lekarz Barbara Tchórzewska

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Cudowny lekarz. Konkretny, dokładny. Dzięki Pani doktor wiemy co dolega dziecku. Fachowa i profesjonalna. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy!
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Mirosław Furmanek

Wojska Polskiego 34A
08-110 Siedlce

BARDZO DOBRY SPECJALISTA, NAJLEPSZY W MIEŚCIE CHIRURG, MIŁY, SERDECZNY, KOMPETENTNY. GABINET NOWOCZEŚNIE WYPOSAŻONY, LEKARZ GODNY POLECENIA!!!

lekarz Kryspin Mitura

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PANMED"
ulica Błonie 8
08-110 Siedlce

Nikt nie jest doskonały ale to co otrzymałem wystarczy aby być usatysfakjonowanym. Zadowolony pacjent.

lekarz Barbara Chełstowska

NZOZ Centrum Laryngologii
ulica 3 go Maja 28
08-110 Siedlce

Według mnie najlepsza laryngolog w Siedlcach. Rzetelna i wnikliwa. Bardzo dobre podejście do małych pacjentów.

lekarz Maciej Miszczak

Lekarz rodzinny

08-110 Siedlce

Cudowny lekarz. Trafiłam do niego przez przypadek. I od ponad 10 lat konsultuję z nim nawet opinie, które wydali specjaliści. Świetnie tłumaczy, miły i z poczuciem chumoru. Polecam
Opinia dodana przez: Lidka

lekarz Józef Stempień

10 Lutego 67
08-110 Siedlce

Debilny jest ten portal skoro umieszcza św pamięci lekarzy na swoich stronach,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

lekarz Krystyna Krajewska

Neurolog

Przychodnia POZ Nr 4
Chrobrego 17
08-110 Siedlce

Gabinet Pani doktor znajduje się na ul. Chrobrego 1 w Siedlcach. Wizyta u Pani doktor nigdy nie przebiega "na odwal". Zawsze wszystkiego wysłucha, i przeprowadza wnikliwy wywiad. Do tego jest przemiłą osobą, z ogromną empatią. Prawdziwy lekarz z powołania. Świadczą o tym kolejki na wizyty. Niestety trzeba sie naczekać na wizyte przed drzwiami bo pacjent potrafi być dość długo w gabinecie.... Ale zdecydowanie warto!!

lekarz Mariusz Mazur

08-110 Siedlce

Doktor Mazur to bardzo dobry lekarz. Dobro pacjenta jest dla niego ważne, nie bagatelizuje niczego. Wszystko wytłumaczy, znajdzie czas na rozmowę. Polecam

lekarz Joanna Łazuka

Centrum Dyspozytorskie
Czerwonego Krzyża 45
08-110 Siedlce

Wspaniała, przemiła Pani Lekarz, bardzo dokładnie zbadała oczy, wszystko skrupulatnie wytłumaczyła, zapisała zalecenia, bez pośpiechu, co niespotykane w tych czasach, w każdym pacjencie widzi człowieka. Serdecznie dziękuję Pani dr. za opiekę !
Opinia dodana przez: Magda