lekarz Waldemar Dolecki

Psychiatra

Wspaniały Psychiatra ! Nie będzie to kłamstwem, jeśli napiszę, że najlepszy w Siedlcach. Jego profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta oraz poświęcony czas na wizytę, stawiają Go na pierwszym miejscu wśród kolegów i koleżanek z tej branży w Siedlcach i woj. lubelskim. Szczerze polecam !!!

Wspaniały lekarz z powołaniem. Poświęcał mi na prawdę dużo czasu i miał do mnie dużo cierpliwości. Każda wizyta u niego była jak rozmowa z dobrym kumplem, nie czułam się skrępowana by opowiadać o swoich problemach, dostrzegałam zrozumienie, co było dla mnie nowością.

Odradzam.Brak kompetencji,0 empatii..Na dzień dobry założenie,że jesteś świrem...Mam złe doświadczenia z tym "lekarzem".

gdzie ten lekarz przyjmuje w Siedlcach?tzn chodzi mi o wizyty na NFZ?

gdzie ten lekarz przyjmuje w Siedlcach?tzn chodzi mi o wizyty na NFZ?

Wspanialy, kompetentny, fachowiec w swojej dziedzinie, a przy tym uczciwie traktujacy pacjenta.