Filtruj terminy

Psychiatra Siedlce

Rynkowa 4 lok. 63
08-110 Siedlce

U Pani Doktor Michałek leczyła się moja przyjaciółka. Wyleczyła ją z ciężkiej depresji. Poświęcała jej dużo czasu i uwagi. Wyraz twarzy Pani Doktor wzbudza sympatię i zaufanie. Wspaniała, życzliwa i empatyczna Osoba. Obecnie moja przyjaciółka jest na tyle zdrowa, że przy pomocy Pani Doktor w ogóle nie przyjmuje leków i rozpoczęła pracę. Razem z przyjaciółką polecamy tę Panią naszym znajomym, potrzebującym pomocy !

Opinia dodana przez: Iwona

SPZOZ Siedlce
ul. Jana Kilińskiego 29
08-110 Siedlce

bardzo kompetentny podejściowy grzeczny Pan doktor miły uprzejmy znający problem ludzi z depresją godny polecenia osobom które borykają się z problemami depresji , nerwicy

Chmielna 12
08-110 Siedlce

Szukałam pomocy u różnych lekarzy, niestety bez rezultatu przepisywali jakieś leki które w ogóle nie były mi potrzebne, niestety niektórzy psychiatrzy sami mają coś z głową:) Pani dr Kwiatkowska była iskierką , która się pojawiła w tym trudnym dla mnie czasie. Dokładnie wypytała mnie o wszystko i dopiero wtedy po holistycznym spojrzeniu na sprawę dobrała leki- bardzo delikatne, najnowszej generacji i to co najważniejsze bardzo skuteczne. Pani doktor jest dla mnie wyjątkowym lekarzem, ponieważ nie skupia się tylko na pisaniu recept, ale czuć że naprawdę chce pomóc. Dużo rozmawiałyśmy, zadawała mi również "zadania domowe", a wszystko po to bym sama zrozumiała co jest przyczyną moich stanów. To lekarz, która chce dotrzeć do źródła schorzenia i wyeliminować je, a nie tylko załagadzać objawy. Szczerze polecam!

Siedlce

Wspaniały Psychiatra ! Nie będzie to kłamstwem, jeśli napiszę, że najlepszy w Siedlcach.
Jego profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta oraz poświęcony czas na wizytę, stawiają Go na pierwszym miejscu wśród kolegów i koleżanek z tej branży w Siedlcach i woj. lubelskim. Szczerze polecam !!!

Opinia dodana przez: Iwona

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ARKA"
Mylna 3
08-110 Siedlce

Lęczę się od 9 lat u Pana doktora.Pewnie by się skączyło bez powrotów do leków ale że jestem opornym pacjentem sama odstawiam to raz na kilka lat trafiam do gabinetu do dr.Trafił idealnie z lekami traktuję go jak najlepszego przyjaciela.O każdej porze mogę zadzwonić i wiem ze jesli ma możliwość poświęci swój czas.Nie przejdzie obojętnie koło swego pacjenta.Dziwią mnie komentarze typu ze nie okazuje zainteresowania.Trudno aby po pierwszej wizycie spodziewac sie cudów. To nie jest ból gardła który przechodzi po antybiotyku. Z tymi chorobami niestety jest tak ze leki to tylko wspomagaja i to od pacjenta zalezy czy chce przy pomocy leków i praca nad swoją psychika poprawic komfort swego zycia.

ul. Wspólna 18
08-110 Siedlce

Pani doktor jest osobą niepoważną, nieuczciwą i nie powinna wykonywać swojego zawodu. Chwyta się najgorszych metod aby tylko uprzykrzyć pacjentowi życie. Mam wątpliwą przyjemność być jej pacjentem, czego bardzo żałuję.

Opinia dodana przez: Marcin

Psychiatra, Internista

Centrum Medyczne i Rehabilitacji KRIOSONIK
ulica Brzeska 137
08-110 Siedlce

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "VITA-DENT" s.c.
Ks. Niedziałka 14

Psychiatrzy w mieście Siedlce