Filtruj terminy

Psychiatra Siedlce

Rynkowa 4 lok. 63
08-110 Siedlce

U Pani Doktor Michałek leczyła się moja przyjaciółka. Wyleczyła ją z ciężkiej depresji. Poświęcała jej dużo czasu i uwagi. Wyraz twarzy Pani Doktor wzbudza sympatię i zaufanie. Wspaniała, życzliwa i empatyczna Osoba. Obecnie moja przyjaciółka jest na tyle zdrowa, że przy pomocy Pani Doktor w ogóle nie przyjmuje leków i rozpoczęła pracę. Razem z przyjaciółką polecamy tę Panią naszym znajomym, potrzebującym pomocy !
Opinia dodana przez: Iwona

SPZOZ Siedlce
ul. Jana Kilińskiego 29
08-110 Siedlce

bardzo kompetentny podejściowy grzeczny Pan doktor miły uprzejmy znający problem ludzi z depresją godny polecenia osobom które borykają się z problemami depresji , nerwicy

Chmielna 12
08-110 Siedlce

Szukałam pomocy u różnych lekarzy, niestety bez rezultatu przepisywali jakieś leki które w ogóle nie były mi potrzebne, niestety niektórzy psychiatrzy sami mają coś z głową:) Pani dr Kwiatkowska była iskierką , która się pojawiła w tym trudnym dla mnie czasie. Dokładnie wypytała mnie o wszystko i dopiero wtedy po holistycznym spojrzeniu na sprawę dobrała leki- bardzo delikatne, najnowszej generacji i to co najważniejsze bardzo skuteczne. Pani doktor jest dla ...

Siedlce

Wspaniały Psychiatra ! Nie będzie to kłamstwem, jeśli napiszę, że najlepszy w Siedlcach.
Jego profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta oraz poświęcony czas na wizytę, stawiają Go na pierwszym miejscu wśród kolegów i koleżanek z tej branży w Siedlcach i woj. lubelskim. Szczerze polecam !!!
Opinia dodana przez: Iwona

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ARKA"
Mylna 3
08-110 Siedlce

Lęczę się od 9 lat u Pana doktora.Pewnie by się skączyło bez powrotów do leków ale że jestem opornym pacjentem sama odstawiam to raz na kilka lat trafiam do gabinetu do dr.Trafił idealnie z lekami traktuję go jak najlepszego przyjaciela.O każdej porze mogę zadzwonić i wiem ze jesli ma możliwość poświęci swój czas.Nie przejdzie obojętnie koło swego pacjenta.Dziwią mnie komentarze typu ze nie okazuje zainteresowania.Trudno aby po pierwszej wizycie spodziewac ...

ul. Wspólna 18
08-110 Siedlce

Pani doktor jest osobą niepoważną, nieuczciwą i nie powinna wykonywać swojego zawodu. Chwyta się najgorszych metod aby tylko uprzykrzyć pacjentowi życie. Mam wątpliwą przyjemność być jej pacjentem, czego bardzo żałuję.
Opinia dodana przez: Marcin

Gastrolog, Psychiatra

Centrum Medyczne i Rehabilitacji KRIOSONIK
ulica Brzeska 137
08-110 Siedlce

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "VITA-DENT" s.c.
Ks. Niedziałka 14

Psychiatrzy w Siedlcach