Filtruj terminy

Psychiatra Siedlce

lekarz Mirosław Adrianek

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ARKA"
Mylna 3
08-110 Siedlce

Lęczę się od 9 lat u Pana doktora.Pewnie by się skączyło bez powrotów do leków ale że jestem opornym pacjentem sama odstawiam to raz na kilka lat trafiam do gabinetu do dr.Trafił idealnie z lekami traktuję go jak najlepszego przyjaciela.O każdej porze mogę zadzwonić i wiem ze jesli ma możliwość poświęci swój czas.Nie przejdzie obojętnie koło swego pacjenta.Dziwią mnie komentarze typu ze nie okazuje zainteresowania.Trudno aby po pierwszej wizycie spodziewac ...

lekarz Marzena Michałek

Rynkowa 4 lok. 63
08-110 Siedlce

Byłam uzależniona od leków uspokajających, które brałam kilka lat. Profesor z Lublina nie dawał mi szansy na odstawienie tych leków. Pani Doktor Michałek poradziła sobie znakomicie. Trwało to rok ale zupełnie zostały odstawione. Za co jestem bardzo wdzięczna.
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Krystyna Jałyńska-Kwiatkowska

Psychiatra, Seksuolog

Chmielna 12
08-110 Siedlce

Szukałam pomocy u różnych lekarzy, niestety bez rezultatu przepisywali jakieś leki które w ogóle nie były mi potrzebne, niestety niektórzy psychiatrzy sami mają coś z głową:) Pani dr Kwiatkowska była iskierką , która się pojawiła w tym trudnym dla mnie czasie. Dokładnie wypytała mnie o wszystko i dopiero wtedy po holistycznym spojrzeniu na sprawę dobrała leki- bardzo delikatne, najnowszej generacji i to co najważniejsze bardzo skuteczne. Pani doktor jest dla ...

lekarz Waldemar Dolecki

Siedlce

Świetny lekarz. Dobrze rozumie pacjenta i jego sytuację, nie tylko dobry lekarz ale i dobry człowiek, można zaufać i być całkowicie szczerym w rozmowie, jest miły i sympatyczny, przy minimalnej dawce leków potrafił utrzymać mój stan zdrowia w świetnej formie. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Tomasz Masiak

SPZOZ Siedlce
ul. Jana Kilińskiego 29
08-110 Siedlce

bardzo kompetentny podejściowy grzeczny Pan doktor miły uprzejmy znający problem ludzi z depresją godny polecenia osobom które borykają się z problemami depresji , nerwicy

lekarz Katarzyna Rola-Czerwińska

Psychiatra

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PANMED"
ulica Błonie 8
08-110 Siedlce

Nie polecam . Nie próbuje zagłębić się w chorobę, pytania typowe książkowe i nieumiejętność wystawienia diagnozy.

lekarz Dorota Sznajder-Borkowska

ul. Wspólna 18
08-110 Siedlce

Pani doktor jest osobą niepoważną, nieuczciwą i nie powinna wykonywać swojego zawodu. Chwyta się najgorszych metod aby tylko uprzykrzyć pacjentowi życie. Mam wątpliwą przyjemność być jej pacjentem, czego bardzo żałuję.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Marek Dąbrowski