lekarz Marzena Michałek

Psychiatra

Byłam uzależniona od leków uspokajających, które brałam kilka lat. Profesor z Lublina nie dawał mi szansy na odstawienie tych leków. Pani Doktor Michałek poradziła sobie znakomicie. Trwało to rok ale zupełnie zostały odstawione. Za co jestem bardzo wdzięczna.

Jest najlepszym specjalistą psychiatrii w całych Siedlcach. I mówię to szczerze. (były wizyty nieskuteczna u innych) Indywidualne podchodzi do pacjenta, trafia w punkt z farmakologią. Bo psychika jest bardzo ważna i musimy o tym pamiętać. Inaczej wszystko będzie się psuć zdrowie i relacje. Dzięki Bogu za takich lekarzy! Jest wspaniała doktor Michałek Polecem, polecam, polecam.

Dzięki Bogu za takich lekarzy!
Jest wspaniała doktor Michałek
Polecem, polecam, polecam.

dobra Pani Marzenko co zrobic zeby wygrac gierke w lola? prosze o szybką odpowiedz bo hardstackuje w goldzie 1 i psycha mi sitting u know what i mean ruski nie panimaju blyat babuszka

Ale fajny psychiatra jestes moim bogiem jutro skacze przez okno elo elo 3 2 0 i smierdzie na okrągło luilililillululul

U Pani Doktor Michałek leczyła się moja przyjaciółka. Wyleczyła ją z ciężkiej depresji. Poświęcała jej dużo czasu i uwagi. Wyraz twarzy Pani Doktor wzbudza sympatię i zaufanie. Wspaniała, życzliwa i empatyczna Osoba. Obecnie moja przyjaciółka jest na tyle zdrowa, że przy pomocy Pani Doktor w ogóle nie przyjmuje leków i rozpoczęła pracę. Razem z przyjaciółką polecamy tę Panią naszym znajomym, potrzebującym pomocy !

Jeżeli wstydzisz się iść do psychiatry, obawiasz się to pani doktor Michałek jest lekarzem, którego powinieneś odwiedzić! W kilka minut potrafi stworzyć bardzo przyjazną atmosferę, gdzie człowiek się otworzy i powie co mu doskwiera. Powtarzane jest często, że pani Michałek jest "ciepła" - otóż jest. Bardzo rozsądnie przepisuje leki, indywidualnie podchodzi i odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania związane z lekami, zaburzeniem, chorobą. Jestem pod opieką już 3 lata i nie widzę siebie u innego psychiatry. Polecam z czystego serca.

Lekarz z powołania. Bardzo miła, ciepła osoba. Dobry słuchacz. Odnosi się do każdej wypowiedzi, tłumaczy każdą wątpliwość na spokojnie, nie popędza. Tłumaczy cierpliwie. Człowiek nie czuje się przy pani doktor jak ktoś gorszy. Polecam z czystym sumieniem!

Lekarz z powołania.

Dobry specjalista,pomocny,aczkolwiek ostatnio pojawil sie problem,zabraklo mi leku,chodzilem po receptę kilka razy i nigdy dr nie miala czasu zeby ja przepisac,chyba kompetentny lekarz powinien rozumiec ze lekow z jej branzy nie wolno przerywac,bylem ponad tydzien bez lekarstw tylko dlatego ze Pani dr nie potrafila szybko pisac i obslugiwac sie klawiatura komputera,choroba zaczela sie nawracac ale w koncu otrzymalem receptę:)

Ogólnie ok .................................................................................................

Do Pani Doktor trafiłem sugerując się zamieszczonymi tu komentarzami, okazała się ujmująco ciepłą i serdeczną osobą.Polecam.